סרטי תדמית לחברות

סרטי תדמית לחברות

נימוקים משכנעים עבור הפקת סרטי תדמית לחברות

1. סרטי תדמית לחברות יציב את החברה שלכם בקטגוריה של הסרטים בתוך מנועי החיפוש, בפרט של מנוע החיפוש גוגל ואף יוטיוב. קהל היעד שלכם צופה בהמון סרטונים מכל סוג שהוא. תיתנו להם את האופציה למצוא אתכם כאשר הינם תרים אחר סרטון מעניין או לחלופין בסרטונים מומלצים. הפקה של סרטון הלה מהווה רק שלב התחלתי אשר מצוי בפרוצדורה. השלב אחרי זה הינו לערוך לסרטון אופטימיזציה והן לקדם את הסרטון – אף במנוע החיפוש גוגל ואף במנוע של יוטיוב.

2. סרטון של תדמית מעביר את קהל היעד שלכם חוויה אשר הינה רבה עוצמה – בוודאי הנכם כעת מעקמים את הגבה שלכם ואף מחייכים בזלזול. לא כדאי לכם. קיים פער ענקי בין החוויה של קריאת מלל לבין צפייה בסרטון אשר הינו איכותי. סרטון אשר עשוי באופן מקצועי עשוי להעניק לקהל היעד שלכם את התחושה שהינו כבר היה בחברה שלכם או לחלופין שהינו כבר נפגש עמכם. בנוסף לכך, סרטון אשר הוא מוצלח מגביר עת הימצאות באתר שלכם והן מיטיב את חוויית המשתמש.

כיצד יוצרים סרטי תדמית לחברות איכותיים?

1. עליכם להפנים כ יש לצלם את סרטי תדמית לחברות רק לרוחב ואף לאחוז את המצלמה בצורה איתנה. אפשר להפיק סרטונים ברמה גבוהה מהטלפון החכם, אך נדרש להשית את מלוא תשומת הלב שלכם שהינו זעיר וקל ון הדבר מסב לצילום אשר איננו יציב. עדיף כי תרכשו חצובה  בכמה שקלים מועטים. אכן קיימות חצובות זעירות כאלו עבור טלפון נייד, ניתן לאתר אותן באיביי בכמה שקלים מועטים.

2. סאונד – לא קיים דבר יותר מרגיז מסאונד שאינו מיטבי. בצעו טסט לסאונד בטרם תתחילו לצלם ותנסו למצוא מיקרופון ברמה טובה. רעש של רוח, שינויי קול חריגים, צרצורים וכל מיני חריקות, רעש של רקע איתן, כל אלו יוודאו כי לא יהיה מי שיתבונן בסרטון שלכם. תשתדלו אף להימנע מסאונד רק בערוץ שמאל או רק בערוץ ימין, זה ממש מפריע, בפרט עבור מי שעושה שימוש באוזניות.

המעלות של סרטי תדמית לחברות אנימציה

סרט תדמית עבור חברות אינו דורש מכם כל היחשפות – סרט תדמית מושתת הודות אנימציה עשוי להלום עבור בני אדם ביישנים או לחלופין במצבים בהם אין זה רלבנטי להציג את הצוות, כי אם את השירות וכן היתרונות אשר אפשר להוציא ממנו

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים