אודות החברה

 

CG קומפיוגרפיק מתמחה ביצירת חוויות מרהיבות למבקרים במוזיאונים, מרכזי מבקרים ותערוכות, משלב תכנון הקונספט, דרך פיתוח התוכן והמדיות השונות, עיצוב התצוגה ועד הביצוע וגזירת הסרט. אנחנו יודעים להבין מהלקוחות שלנו איזה מסר ואלו חוויות הם רוצים שהמבקרים יקבלו, ואז  להעביר אותם בצורה העוצמתית והחווייתית ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות והפיכת אתר הביקור למקום מעורר חושים שבו אווירה ייחודית רק לו.

 

החברה נוסדה ב-1989 על ידי מיקי וולף, שמנהל אותה עד היום, והתפתחה להיות אחת החברות המובילות בתחומה בארץ. היא מרכזת תחתיה את טובי בעלי המקצוע בתחומי היצירה של מרכזי מבקרים בכל ההיבטים: אדריכלים, במאים, כותבים, תחקירנים, אנימטורים, עורכים, בנאים ומעצבים מסוגים שונים.

 

מיקי משלב בהכשרתו ובניסיונו ידע רחב בעולם המחשוב, ביחד עם היכרות רבת שנים של עולם היצירה. הוא בוגר בהצטיינות של תואר במתמטיקה ומדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית, ובוגר קורס אנימציה בבצלאל. במשך השנים הוא צבר ניסיון רב בניהול פרויקטים של מרכזי מבקרים ומוזיאונים וביצירה של סרטים, מיצגים ותוכנות גרפיות.

 

כמנכ"ל החברה, מיקי מעורב באופן אישי בכל פרויקט בה, ובפרויקטים מורכבים במיוחד הוא מפקח באופן צמוד על כל מהלך הפיתוח והביצוע. הוא אחראי על הניהול הקריאטיבי הכולל שיתוף פעולה פורה בין התסריטאי לבמאי, על פיקוח שוטף על המפיק ומנהל הפרויקט ועל הנחיית המתכננים למציאת פתרונות יצירתיים לאתגרים. מיקי גם נוכח בישיבות "אבני דרך" עם הלקוחות לאורך כל תהליך היצירה.

 

קומפיוגרפיק כוללת עובדים רב תחומיים ומפעילה בית פוסט מתקדם שבו ציוד יצירת האנימציה החדשני ביותר. צוות החברה הקבוע כולל את המקצוענים הבאים:       

 

מנהלי פרויקטים -  בעלי ניסיון רב בניהול , תכנון וביצוע של פרויקטים מגוונים ומורכבים, ביניהם מרכזי מבקרים, מוזיאונים ותערוכות מורכבות בארץ ובחו”ל. הם אחראים על האינטגרציה בין כלל ההיבטים של הפרויקט תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים, בלוחות הזמנים ובתקציב.   

 

מנהלי קריאייטיב והפקה - תסריטאי, במאי ומפיק שמוציאים את ההפקות השונות לפועל, לרבות צילום, עריכה, סאונד ופוסט פרודקשן מתקדמות המנוהלות In-house.

 

מעצבים, עורכים ואנימטורים דו ותלת ממד  - שעובדים בסטודיו מולטימדיה רב-תכליתי של קומפיוגרפיק הכולל חדרי עריכה שבהם המילה האחרונה של האמצעים טכנולוגים  מבחינת חומרה ותוכנה. הם מבצעים עבודות אנימציה מגוונות, ביניהן דו ותלת מימד, אפטר-אפקט, קומפוזיטינג, עיצוב מצגות וכותרות ועוד.

 

במידת הצורך מצורפים לצוות החברה אנשי מקצוע מובילים בתחומם על מנת לספק את הפתרון הטוב ביותר לצורכי הלקוחות.