אוגמנטד ריאליטי​

אוגמנטד ריאליטי

את הטכנולוגיה החדשנית ואת נפלאותיה, אנחנו פוגשים בשנים האחרונות במגוון רחב של פנים וצורות. אוגמנטד ריאליטי, מהווה את אחד מתוצריה הבולטים של אותה הטכנולוגיה. מדובר בטכנולוגיית מחשב, אשר מאפשר לחקות בצורה מדויקת את המציאות (מציאות רבודה).

 

באמצעות הטכנולוגיה, ניתן להוסיף למציאות אשר נוצרה, מגוון רחב של אלמנטים וירטואליים, אשר יכולים להוות חלק מאותה המציאות. טכנולוגיית אוגמנטד ראליטי נחשבת כיום לרבת ערך ויש לא מעט תחומים בהם היא נחשבת למבוקשת במיוחד ובין היתר:

 

 

  • משחקי מחשב – הודות לטכנולוגיה ניתן ליצור משחקים חווייתיים, אשר מדמים את המציאות באופן כמעט מדויק.
  • טלוויזיה – ניתן להשתמש בטכנולוגיות כדאי לשדרג כתבות, על ידי הדמיית סיטואציות שונות. 
  • אדריכלות – באמצעות הטכנולוגיה הזאת ניתן לדמות בצורה מדויקת יותר שכונות עתידיות ולאפשר לאנשים אשר מעוניינים לקנות דירות בשכונות שעוד לא נבנו, מבט מעמיק יותר על מה שהם עתידים לקבל.

 

אוגמנטד ריאליטי בתערוכות

 

אחד מהמקומות בהם ניתן לפגוש בשנים האחרונות את אוגמנטד ריאליטי, הוא בתערוכות מסוגים שונים, כולל תערוכות עסקיות, מכל התחומים. הטכנולוגיה הזו, מאפשרת להציג אובייקט תלת ממדי בצורה מציאותית – כך שנראה שהאובייקט תופס מקום משלוח בחדר. אין ספק כי מי שבוחר להשתמש בטכנולוגיה הזאת, מבטיח לקבל הרבה תשומת לב כמו גם תשואות התפעלות מהמיצג.

 

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בטכנולוגיית אוגמנטד ריאליטי, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה אשר תספק את הטכנולוגיה בתבונה ואף לבקש ולראות דוגמאות ממיצגים דומים אותם היא עשתה (מומלץ כמובן, גם לאסוף רקע לגבי החברה, לנסות ולקבל המלצות אודות שירותיה ובמידה וזה מתאפשר, לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית, אשר תאפשר את קבלת התמונה המלאה אודותיה) – חשוב לזכור כי בחירה מושכלת באותה החברה, תבטיח תוצאה אשר תעמוד בסטנדרטים המצופים וכמובן, תספק מענה על מלוא המטרות בגינן, עלה הצורך בטכנולוגיה זו מלכתחילה – בין אם זה לתערוכה, בין אם זה למרכז מבקרים ובין אם למטרות אחרות.

Augmented reality

אוגמנטד ריאליטי - טכנולוגיה ששווה להכיר

 

בין אם אתם חושבים היום איך תוכלו לבנות מרכז מבקרים יפה ומעניין, ובין אם אתם פשוט רוצים להפיק אירוע עם אטרקציה מיוחדת, כדאי שתדעו: לטכנולוגיה של ימינו יש הרבה מה להציע לכם.


דוגמה טובה לכך היא הפיתוח החדש והמדהים העונה לשם אוגמנטד ריאליטי והאמת היא, שאחרי שתראו זאת לא תוכלו לחשוב על שום דבר אחר. דמיינו לעצמכם שאתם עומדים מול מסך ובעזרת תנועות הידיים שלכם בלבד אתם שולטים על כל מה שקורה בו.
אתם לא צריכים לעשות שימוש בכלים מיוחדים או בכל מיני אביזרים שכן יש קשר ישיר בין המסך ובין הגוף שלכם.
שילוב של טכנולוגיה כזאת באירועים יכול להיות מלהיב במיוחד ואתם תראו שכל אחד מהאורחים שלכם יתרגש מהעניין, אז למה אתם מחכים?

 

אוגמנטד ריאליטי - מה הקשר בין הטכנולוגיה הזאת ובין מרכז מבקרים מצליח?

 

אם אתם מנהלים מרכזי מבקרים או מוזיאונים שונים ברחבי הארץ אתם בוודאי מכירים את הקושי לעניין את המבקרים.
לא אחת המבקרים שמגיעים למקומות כאלה לא מגיעים מרצונם החופשי אלא כיוון שיש להם "יום תרבות" מהצבא או מבית הספר, מה שאומר שהם מגיעים בקבוצה גדולה למקום.


השאלה היא איך אנחנו יכולים להתחרות בכל הטכנולוגיה שמחכה להם במקומות אחרים ואיך אנחנו יכולים לעניין אותם במה שקרה לפני אלפי שנים? כדאי שתדעו: בימינו מייצג אור קולי זה כבר לא מה שהיה פעם כי עם טכנולוגיה מופלאה כמו אוגמנטד ריאליטי אפילו המוזיאון הבנאלי ביותר הופך להיות להיט גדול ומיוחד.

 

אוגמנטד ריאליטי - תכנון מקצועי מוביל לתוצאות מרהיבות

 

זה לא משנה אם מדובר על אירוע חד פעמי או אולי על מרכז מבקרים שיעברו בו מאות אנשים בכל יום, כי בכל מקרה אם תתכננו את הדברים בצורה מקצועית מראש התוצאה הסופית תהיה מרהיבה.

 

יש היום לא מעט אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה, מכירים לעומק את הטכנולוגיה הכי טובה שיש ויכולים לעזור לכם, אז למה שלא תפנו אליהם? הטכנולוגיה של ימינו כבר נמצאת בשלב מאוד מתקדם ולכן ברור מדוע היא הופכת כל חווי בחיים שלנו לבלתי נשכחת. לכן, אם אתם יכולים להשקיע עוד קצת במייצג שלכם, לשלב את הטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש וכך להפוך הכול לעוד יותר מעניין, אז למה לא? כל מה שצריך זה לפנות למומחים ולקבל סיוע ואתם תראו שלא תצטערו על כך כי התוצאה תהיה מיוחדת במינה.

 

מעוניינים ליהנות מהיתרונות של אוגמנטד ריאליטי?

 

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של אוגמנטד ריאליטי, אתם נמצאים במקום הנכון עבור המטרה. מוזמנים ליצור קשר כבר היום ואנו נשמח להעניק לכם את כל הפרטים על הטכנולוגיה המתקדמת ועל מה ניתן ליצור באמצעותה, להקשיב למלוא הדרישות והצרכים והציפיות שלכם ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית בה אנו מחזיקים, ליצור עבורכם מיצג ייחודי אשר יהווה גם חוויה מהפנטת ומרשימה, שקשה יהיה לשכוח אותה - או להפסיק ולדבר עליה. 

 

 

 

 

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים