מיצג

סרטי תדמית

מיצגים של יד ושם

בחרו בחברת קומפיוגרפיק לבנות את מיצגים בבקעה של הקהילות עבור אתר יד ושם, אשר מהווה אחד מן המרכזים העצומים ואף הכי חשובים ברחבי תבל עבור הצגה, מחקר, חינוך ואף עבור הסברה בתחום של השואה. המענה שהציעה החברה יצר חוויה אופפת אשר בה המבקר אינו רק צופה, כי אם חודר לתוכו והופך לחלק ממנו.

מייצגים של יין פסגות

הרעיון הינו שבחדר של הטעימות מביטים המבקרים בתוך מיצגים מרהיבים אשר משקיפים על חלל של חבית אלכוהול של יקב פסגות. בוצעה הקרנה על גבי זכוכית שקופה, תוך כדי סינרגיה של תאורה דקורטיבית של חלל החבית. נעשתה סינרגיה בין צילום של ביוטי של פרוצדורת הפקת אלכוהול לכל השנה ובין היבט גרפי דקורטיבי אשר מאפיין את המיתוג של היקב הספציפי הנ"ל. המיצג מווה חלק מהנוף של מרכז המבקרים אשר שייך למטה בנימין.

מיצגים של המים מספרים מקורות

הרעיון הינו סרט של אודיטוריום עבור ביקור שלם מתוכן במרכז המבקרים הענק של מקורות, הלא הוא מתקן אשכול בצומת המוביל. נעשה שימוש בהקרנה של אייץ' די על גבי מסך קולנוע רב היקפים. מדובר בסרטון עלילה תמציתי, אשר אורך כעשר דקות, שמבצע סינרגיה של גרפיקה של תלת ממד ביחד עם צילום של חיים, כאשר השחקן הראשי הינו מתי סרי. הסרט מוביל שתי טיפות מים מונפשות במטען גשם דרך כל אמצעי המקורות האקטואליים, וכלה בכוס מים שאותה מזגו. הסרט מהווה חלק מביקור אופייני במרכז המבקרים מקורות, אשר מצוי באתר אשכול. 

מיצג של יכולת התעשייה האווירית

הרעיון הינו מיצג אטרקטיבית של קהל תערוכה, אשר מבצע סינרגיה עם רות גונזלס, שעורכת מגע עם קהל היעד תוך כדי שילוב של כל מיני נתונים בתצוגה. נעשה שימוש בטכנולוגיה של מיצג אשר הינו מולטי מדיה מסונכרן אשר תוזמן כנגד הפרזנטורית. דרך ההפקה הייתה כי המיצג מבצע סינרגיה של פרזנטורית באזור וירטואלי ביחד עם הופעה בלייב על גבי במה. עבור זאת הוקמה סביבה אשר מורכבת מכל מיני מוצרים שפועלים בשיתוף אל מול הדמות. על ידי כל מיני מצבים ממשיים בביום של הפרזנטורית באה והולכת מן המסך המיצג שמהווה קרקע בטוחה משמעותית במערך של תצוגה בין לאומית של התעשייה האווירית. 

מיצג של קו הרכבת הראשון קם לחיים

הרעיון הינו חוויית תוכן מעשירה באזור של תחנה בעיר תל אביב. קרון בן יותר ממאתיים שנים הפך לבמה נעה מתקדמת ביותר. דאגו לשפץ את הקרון, לעצב ולצייד אותו בתוך מיצג רב ממדי, אשר נותן היתכנות של חוויה ממשית של מסע על פי עת. נעשה שימוש במערך מתוזמן בעל די ארבעה, אשר טומן בחובו תיאום אידיאלי וכן ספציפי בין במה הידראולית נשלטת על ידי מחשב, הולוגרמה של זכוכית דו כיוונית, תאורה של מופע עבור חיזוק הרגשה של תנועה וכך מסך תלת ממד פרטי.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים