הפקת סרט תדמית

 

 

הפקת סרט תדמית-מבחר של הפקות מרהיבות על פי דרישה

עם מבחר של הפקות של סרטי תדמית על פי דרישה, הפקה של סרטי תדמית היא דרך מעולה להציג את תחום העסק, וכמו גם ליצור סרט שיהיה מעניין וירתק את הצופים. בוודאי כאשר מדובר בהפקת סרטוני תדמית שיהיו מוצגים בעת ביקור הקהל במרכזי מבקרים, הסרטונים צריכים להיות מרגשים במיוחד, לכן לפני שמתחילים בהכנתו של סרט תדמית חשוב להגדיר קודם כל את המטרות שלשמן הוא מיועד, וכך גם להגיע בצורה יותר מוכנה לקהל היעד במטרה להעביר לו את המסרים הטובים ביותר שנכונים עבורו. סרט תדמית שמיועד ללקוחות עסקיים יהיה שונה בתכלית מסרט המיועד לבדר יותר קהל המגיע למרכז המבקרים. הסרטון הראשון למשל יצטרך לכלול מידע רב של נתונים, מחירים או נתונים על מחזורי מכירות, פרויקטים קודמים וכדומה, בעוד שאת הקהל השני סרטונים אלו אינם מעניינים ועלולים לשעמם אותם. הסרטון השני יהיה מצולם כמו סיפור מעניין, משולב אולי בהומור וכן יצטרך להיות כזה שמפעיל יחד איתו את קהל המבקרים ומכניס את הקהל למעשה להיות חלק מן הסרט.

הפקת סרט תדמית-כרטיס ביקור מרשים

סרט התדמית הוא בעצם כרטיס ביקור מרשים, אך הוא לא כרטיס נייר מודפס וקטן, אלא הפקה דינאמית שלמה שיכולה לכלול גם שחקנים, שילוב של אפקטים מרהיבים ושונים וכמובן מוסיקה מרגשת שתתרום רבות לכל האווירה הפעילה והמרגשת שסרטוני תדמית יוצרים. כולנו מכירים וזוכרים את הפרסומות שריגשו אותנו או שהציגו את המוצר בצורה שונה ויוצאת דופן, גם כאן סרטי תדמית צריכים להציג את כרטיס הביקור שלכם בצורה מקורית יותר שתיצור התרגשות רבה בקרב הצופים.

הפקת סרטי תדמית-הפעלה של כל החושים

תוספת של סרט תדמית במהלך ביקור במרכז מבקרים חיוני להשלמת הביקור באופן מושלם וחווייתי יותר עבור המבקרים במקום. סרט התדמית מפעיל למעשה את כל החושים ויכול להכניס את המבקר לעולם העשייה של המפעל או העסק בצורה מרתקת ומרגשת במיוחד. מוסיקה מרגשת שמתנגנת ברקע, טקסט מרגש וקריינות מרשימה, עריכה קצבית המשלבת תמונות או סרטים מרגשים המציגים את פעילות השיא של המפעל והמוצרים, הקהל ללא ספק יתחיל להתרגש יחד אתכם ולהבין את העוצמות, את ההשראה ואת רוח היצירה והפעלתנות הנושבת במקום. הפקת סרטוני תדמית היא ללא ספק דרך מעולה להעביר את המסרים בצורה מרשימה ומרגשת, לעורר את החושים של המבקרים להזדהות עם המקום.