הפקת סרט תדמית

הפקת סרטי תדמית

 

 

הפקת סרט תדמית-מבחר של הפקות מרהיבות על פי דרישה

 

עם מבחר של הפקות של סרטי תדמית על פי דרישה, הפקה של סרטי תדמית היא דרך מעולה להציג את תחום העסק, וכמו גם ליצור סרט שיהיה מעניין וירתק את הצופים.

 

בוודאי כאשר מדובר בהפקת סרטוני תדמית שיהיו מוצגים בעת ביקור הקהל במרכזי מבקרים, הסרטונים צריכים להיות מרגשים במיוחד, לכן לפני שמתחילים בהכנתו של סרט תדמית חשוב להגדיר קודם כל את המטרות שלשמן הוא מיועד, וכך גם להגיע בצורה יותר מוכנה לקהל היעד במטרה להעביר לו את המסרים הטובים ביותר שנכונים עבורו. סרט תדמית שמיועד ללקוחות עסקיים יהיה שונה בתכלית מסרט המיועד לבדר יותר קהל המגיע למרכז המבקרים.

 

הסרטון הראשון למשל יצטרך לכלול מידע רב של נתונים, מחירים או נתונים על מחזורי מכירות, פרויקטים קודמים וכדומה, בעוד שאת הקהל השני סרטונים אלו אינם מעניינים ועלולים לשעמם אותם.

 

הסרטון השני יהיה מצולם כמו סיפור מעניין, משולב אולי בהומור וכן יצטרך להיות כזה שמפעיל יחד איתו את קהל המבקרים ומכניס את הקהל למעשה להיות חלק מן הסרט.

 

הפקת סרט תדמית-כרטיס ביקור מרשים

 

סרט התדמית הוא בעצם כרטיס ביקור מרשים, אך הוא לא כרטיס נייר מודפס וקטן, אלא הפקה דינאמית שלמה שיכולה לכלול גם שחקנים, שילוב של אפקטים מרהיבים ושונים וכמובן מוסיקה מרגשת שתתרום רבות לכל האווירה הפעילה והמרגשת שסרטוני תדמית יוצרים.

 

כולנו מכירים וזוכרים את הפרסומות שריגשו אותנו או שהציגו את המוצר בצורה שונה ויוצאת דופן, גם כאן סרטי תדמית צריכים להציג את כרטיס הביקור שלכם בצורה מקורית יותר שתיצור התרגשות רבה בקרב הצופים.

 

הפקת סרטי תדמית-הפעלה של כל החושים

 

תוספת של סרט תדמית במהלך ביקור במרכז מבקרים חיוני להשלמת הביקור באופן מושלם וחווייתי יותר עבור המבקרים במקום. סרט התדמית מפעיל למעשה את כל החושים ויכול להכניס את המבקר לעולם העשייה של המפעל או העסק בצורה מרתקת ומרגשת במיוחד.

 

מוסיקה מרגשת שמתנגנת ברקע, טקסט מרגש וקריינות מרשימה, עריכה קצבית המשלבת תמונות או סרטים מרגשים המציגים את פעילות השיא של המפעל והמוצרים, הקהל ללא ספק יתחיל להתרגש יחד אתכם ולהבין את העוצמות, את ההשראה ואת רוח היצירה והפעלתנות הנושבת במקום.

 

הפקת סרטוני תדמית היא ללא ספק דרך מעולה להעביר את המסרים בצורה מרשימה ומרגשת, לעורר את החושים של המבקרים להזדהות עם המקום.

 

ממה מורכבת הפקה מקצועית של סרט תדמית?

 

במידה והנכם נזקקים לשירות של סרט תדמית עבור החברה, המוצר שאתם משווקים או לחלופין שהנכם מוכרים, השירות וכיוצא בזה, רצוי ביותר ליצור קשר עם בית עסק של הפקה מקצועית, אותו אפשר למצוא בלי כל בעיה בתוך רשת האינטרנט הענפה.

 

בלחיצה קטנה על גבי העכבר שלכם, באפשרותכם למצוא בית עסק, להיות מעודכנים ואף להתרשם באינטרנט מכל מיני סרטי תדמית ועבודות אשר בוצעו בעבר, ביכולתכם להבחין בחוות דעת, כי יוענקו עבורכם המלצות, יעוץ ואף הצעת מחיר.

 

בסיום של המסע שלכם, באפשרותכם לקבל שירות של הפקת סרטון תדמית איכותי והן אפקטיבי לשיווק של החברה שלכם, המוצר או השירות שהנכם מעניקים.

 

מה הינו סרט תדמית באנימציה?

 

סרט תדמית באנימציה הינו אמצעי נהדר וכן יעיל במיוחד של פרסום תדמיתי עבור כל חברה באשר היא. אין עוררין על כך כי הצלחה של סרט אנימציה העלתה את הדרישה שלו ואף במציאות של כיום אפשר להבחין במנעד רב של סרטי אנימציה ברשת האינטרנט, החל מסרט אנימציה בטיפוגרפיה, סרט אנימציה בדו ממד וגם סרט אנימציה מושקע בתלת ממד.

 

סרט של אנימציה הינו הדבר הכי לוהט כיום וכן הכי אפקטיבי והוא קיים בשוק כבר עת ארוכה ובהחלט עושה את העבודה שלו למשעי. הפקה של סרט אנימציה הינה פעולה אשר מבוצעת רק במחשב, בלי דרישה של הפקה גרנדיוזית וגם מסובכת מדי בליהוק ואף בימי צילום. לפעמים אף המוצר לא מוצר מצטלם, כמו למשל – כל מיני סוגים של שירותים.

 

בסיטואציה כזאת המענה האופטימלי הינו סרט אנימציה. בתוך סרט אנימציה הנכם עשויים ליצור כל מה שתחשוק הנפש שלכם, שאפשר למדל על ידי מחשב.

 

ביכולתכם לחסוך ליהוק של שחקן שדורש הרבה כסף והן לעצב דמות מובילה עבור סרט, ליצור לחברה שלכם פרזנטור בתלת ממד, אשר ישמח להעניק עבורכם שירות בכל עת, כמו למשל – התינוק של במבה, אשר לעולם אינו גדל או מתבגר וכן ממשיך בשגשוג רב את המותג.

 

בסרט תדמית נזכרים עד כמה הערך שאנחנו מעניקים הינו חשוב

 

על מנת להיכר בחשיבות של סרטון התדמית שהנכם מעניקים, תענו להלן על שלוש שאלות חשובות

מהו הצורך? כעת קהל היעד שלכם זקוק לכם והנו תר אחריכם. מה הצרכים שלו, מה חסר לו, מה הקושי שהוא תר אחר מענה לגביו?

מה מרגש את קהל היעד שלכם – על מה קהל היעד שלכם מחמיא לכם, מתי חשתם שיצרתם ערך ותרמתם לו?

פוקוס הודות סוג של קהל יעד שהנכם הכי מעוניינים בו – מי הוא אותו קהל היעד, מה מל מה שהענקתם לו הכי ניכר בעיניו?

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים