סרטי תדמית

סרטי תדמית - הפקות מגוונות על פי דרישה

לאור מבחר ההפקות שערכנו בנושאי הפקת סרטוני תדמית אנחנו מתאימים את דרישת הלקוחות לקונספט של הסרטון כך שישפיע בצורה הטובה ביותר על הצופים והמבקרים. הפקת סרט תדמית היא הדרך הטובה ביותר להעביר רושם עצמתי לקהל הצופים. לא רק להציג את העסק בצורה המיטבית ביותר, אלא על גם לעניין ולרתק את הצופים. כאשר מפיקים סרטוני תדמית שבסופו של דבר מטרתם להיות מוצגים בפני הקהל, אם במתחם עצמו במרכזי המבקרים, אם במסגרות פרטיות עבור אנשי עסקים, אם בתערוכות ובכנסים פרסומיים או עסקיים ואם למטרות של פרסום במדיה או ברשתות החברתיות, אנחנו רוצים תמיד שהצופים לא יעברו הלאה באדישות למראה הסרטון, אלא משהו בו ירתק אותם לצפות בסרטון, משהו ירגש אותם והסרט אף יעבור הלאה לאחרים בשיתוף.

 

סרטי תדמית - הקפדה על תכנון יסודי

כשמתחילים להפיק סרטי תדמית מתחילים קודם בתכנון ובהגדרות. למה אנחנו יוצרים את הסרטון הזה, מהן המסרים שנרצה להעביר וכיצד נערוך את הסרטון, האם נשתמש למשל בקריין, במנחה, נוסיף מיצגי תלת מימד או אנימציות מרהיבות, האם נשתמש בהומור, ברצינות, בדרמה ועוד, כמובן שיש גם לבחור את סוג מוסיקת הרקע המתאימה. כל שלבי התכנון יהיו נתונים כמובן גם לאישור הלקוח, וכל שלב יעבור עריכות רבות לפני העלייה לאוויר. להגיע ללבו של קהל היעד שלנו זוהי המטרה החשובה ביותר והסרטון צריך להיות מתוכנן כדי להשיג מטרה זו. 

 

סרטי תדמית - אפקטיביות לאורך זמן

סרטי התדמית נשארים לאורך זמן החל מהרגע שהם עולים לאוויר. עבדתם עליהם קשה, כדאי לכן שיהיו גם אפקטיביים, מועילים ואיכותיים. מכאן האפקטיביות שלהם צריכה להיות מקסימאלית ביותר לאורך זמן. לא נרצה שהסרטון יהיה מנומנם, נרצה שהצופים יתפעלו ממנו ונרצה שהמבקרים במתחמים יתרגשו ויהיו מרותקים בזמן הצפייה בסרט התדמית. כמובן שגם למרכיב היצירתיות והכישרון יהיה חלק בולט בהפקה של התהליך כולו וכאן אנו גם מביאים לידי ביטוי את הקסם האישי שלכם, של החברה ושל המוצרים החשובים לכם. לא רק הקהל שלכם צריך להתרגש מהסרטונים שיצפה בהם, אלא כמובן גם אתם.

המקוריות והיצירתיות של הסרטונים צריכים להיות מודגשים בכל שלב כי הם אלו המפעילים את כל החושים של הצופה ויוצרים את הרגש שחיוני להצלחה של כל סרטון. על כן תמיד יהיה חשוב לשלב כמה אלמנטים מקוריים בסרטון שאינם קיימים בסרטונים אחרים או בסרטונים שכבר הצגתם בעבר.