סרטי תדמית

זו כבר עובדה מקובלת, כי אחד מן הכלים הכי חזקים במציאות העכשווית לבתי עסק הינו סרטי תדמית. בעולם אשר הפך להיות ממוקד ביותר בסרטי וידאו, לרבות סרטי אנימציה, לא מפתיעה העובדה כי המון בתי עסק כיום משקיעים בהפקת סרטון תדמית, כדי לשדר מסר או לחלופין כדי לחזק את המותג שלהם.

 

מדוע נדרש להפיק סרטי תדמית מושקעים ואיכותיים?

 

  • דקה של וידאו אחת שוות ערך לכמעט שני מיליון מילים.
  • יוטיוב מהווה את מנוע החיפוש השני בגודלו אחרי גוגל.
  • וידאו הרבה יותר ידידותי לטלפון הנייד לעומת דפי טקסט.
  • הצ'אנס כי סרטוני וידאו, כמו למשל - סרטי תדמית או מוצר יופיעו בעמוד הראשון של תוצאות חיפוש גדול פי חמישים לעומת דפי טקסט.
  • ב-מאת תוצאות החיפוש הראשונות, מופיעים כשבעים אחוז סרטוני וידאו אל מול שלושים אחוז של תוצאות שונות.
  • סרטוני וידאו אינטרנטיים הם הפורמט הכי עכשווי בתוכן שיווקי וסרטוני תדמית מהווים כלי שיווקי מופלא.
  • לסרטוני וידאו קיימים כארבעים אחוז יותר הקלקות לעומת דפי טקסט.
  • הצופים זוכרים כשישים אחוז יותר מתוכן הנצפה בווידאו אל מול תוכן שרק קוראים אותו.

 

מה הינן הסגולות של סרטוני התדמית אשר מצולמים בווידאו?

 

מי שצופה בסרטוני תדמית עשוי לראות את המקום בו המענה מפותח ומיוצר, להבחין ולהאזין לצוות ולמנהלי החברה, באופן כזה שתיווצר מהימנות יותר רבה.

היווצרות של חיבור רגשי בין המתבוננים בסרטון לבין המענה שמוצג בו, באופן הזה שהינו מקדם החלטה של קניית המענה האפקטיבי.

הצופים עשויים להתרשם מן המענה, כמו שהוא מוצג, כיצד להשתמש בו ולהבחין בבני אדם אחרים שרווים נחת מן השימוש בו.

 

מה הינן המגרעות של סרטוני התדמית אשר מצולמים בווידאו?

 

 קיימים פתרונות אשר אי אפשר להסביר אותם דרך וידאו, כמו למשל – אפליקציה ספציפית או קונספט חדש וכיוצא בזה. בשביל הפתרונות הללו, כדאי לכם ללכת על סרטוני תדמית באנימציה מאשר ללכת על סרטונים שמצולמים דרך הווידאו. כאשר בסרטוני תדמית באנימציה, שמורכבים מגרפיקה דינמית, אפשר באופן קל להסביר את הנחיצות והערך שיוענק לקהל היעד, באופן הזה שבשביל מצבים כאלה רצוי סרט תדמית באנימציה.

 

יש מצבים אשר בהם צילום בווידאו מהווה מגרעת, כמו לדוגמה - במפעל שנראה לא אסתטי, מוצרים שעדיין לא השלימו את הפיתוח אך מעוניינים כבר לקדם אותם שיווקית, צוות החברה שאינו יכול להיות ניצב אל מול מצלמות ולייצג בגאון את החברה או את הפתרון שלה וכיוצא בכך.

 

סרט תדמית הפקות מגוונות על פי דרישה

 

לאור מבחר ההפקות שערכנו בנושאי הפקת סרטוני תדמית אנחנו מתאימים את דרישת הלקוחות לקונספט של הסרטון כך שישפיע בצורה הטובה ביותר על הצופים והמבקרים. הפקת סרטי תדמית היא הדרך הטובה ביותר להעביר רושם עצמתי לקהל הצופים. לא רק להציג את העסק בצורה המיטבית ביותר, אלא על גם לעניין ולרתק את הצופים.

 

כאשר מפיקים סרטוני תדמית שבסופו של דבר מטרתם להיות מוצגים בפני הקהל, אם במתחם עצמו במרכזי המבקרים, אם במסגרות פרטיות עבור אנשי עסקים, אם בתערוכות ובכנסים פרסומיים או עסקיים ואם למטרות של פרסום במדיה או ברשתות החברתיות, אנחנו רוצים תמיד שהצופים לא יעברו הלאה באדישות למראה הסרטון, אלא משהו בו ירתק אותם לצפות בסרטון, משהו ירגש אותם והסרט אף יעבור הלאה לאחרים בשיתוף.

 

סרטי התדמית הקפדה על תכנון יסודי

 

כשמתחילים להפיק סרטי תדמית מתחילים קודם בתכנון ובהגדרות. למה אנחנו יוצרים את הסרטון הזה, מהן המסרים שנרצה להעביר וכיצד נערוך את הסרטון, האם נשתמש למשל בקריין, במנחה, נוסיף מיצגי תלת מימד או אנימציות מרהיבות, האם נשתמש בהומור, ברצינות, בדרמה ועוד, כמובן שיש גם לבחור את סוג מוסיקת הרקע המתאימה.

 

כל שלבי התכנון יהיו נתונים כמובן גם לאישור הלקוח, וכל שלב יעבור עריכות רבות לפני העלייה לאוויר. להגיע ללבו של קהל היעד שלנו זוהי המטרה החשובה ביותר והסרטון צריך להיות מתוכנן כדי להשיג מטרה זו. 

 

סרטי תדמית אפקטיביות לאורך זמן

 

סרטי התדמית נשארים לאורך זמן החל מהרגע שהם עולים לאוויר. עבדתם עליהם קשה, כדאי לכן שיהיו גם אפקטיביים, מועילים ואיכותיים. מכאן האפקטיביות שלהם צריכה להיות מקסימאלית ביותר לאורך זמן.

 

לא נרצה שהסרטון יהיה מנומנם, נרצה שהצופים יתפעלו ממנו ונרצה שהמבקרים במתחמים יתרגשו ויהיו מרותקים בזמן הצפייה בסרט התדמית.

 

כמובן שגם למרכיב היצירתיות והכישרון יהיה חלק בולט בהפקה של התהליך כולו וכאן אנו גם מביאים לידי ביטוי את הקסם האישי שלכם, של החברה ושל המוצרים החשובים לכם. לא רק הקהל שלכם צריך להתרגש מהסרטונים שיצפה בהם, אלא כמובן גם אתם.

 

המקוריות והיצירתיות של הסרטונים צריכים להיות מודגשים בכל שלב כי הם אלו המפעילים את כל החושים של הצופה ויוצרים את הרגש שחיוני להצלחה של כל סרטון.

 

על כן תמיד יהיה חשוב לשלב כמה אלמנטים מקוריים בסרטון שאינם קיימים בסרטונים אחרים או בסרטונים שכבר הצגתם בעבר.

 

סרטי התדמית – כל היתרונות בסרט אחד

 

אם גם לכם אמרו שאתם חייבים להכין סרט תדמית לעסק שלכם או לאחד המוצרים או השירותים של העסק, שכן סרט זה יעזור לכם למכור את העסק, מוצריו ושירותיו ואתם אינכם מבינים דבר וחצי בכל הקשור אל סרטי תדמית, הגיע הזמן לקרוא מאמר זה בו נסביר לכם מהו סרט תדמיתי ומה יתרונותיו. הבה נתחיל..

 

מהם סרטים לתדמית העסק?

 

המטרה העיקרית של סרטי תדמית היא לחשוף, לקדם ולמתג עסק, מוצר או שירות. כיוון שקיימת תחרות רבה בשוק, סרטים תדמיתיים רבים מופקים כסרטים עם אלמנטים שיווקיים אשר מעבירים לקהל היעד הצופה בהם, מסרים חשובים שעיקרם הנעה לפעולה. סרטים או סרטוני תדמית תמיד יצרו תדמית חיובית על העסק בעיני הלקוחות הפוטנציאליים שלו ויחשפו ללקוחות באמצעות האינטרנט, המובייל, כנס על החברה או בכל דרך אחרת.

 

סרטי התדמית תמיד יבנו תדמית עסקית יציבה ואטרקטיבית של העסק בעיני הצופים בו. חשוב לציין שיש סוגים שונים של סרטוני תדמית, שכן יש סרטים שמטרתם גיוס הון עבור חברה, סרטונים שמטרתם העיקרית היא קידום מכירות וסרטים שהפונקציה העיקרית שלהם היא הדרכה לגבי אופן השימוש במוצר. לסיכום, נכון להיום סרטי תדמית הוא בגדר חובה לכל עסק, שכן הם כרטיס הביקור שלו.

 

היתרונות החשובים של סרטי תדמית לאתר אינטרנט

 

חוויה לצופים בו – היתרון הראשון של סרטים תדמיתיים הוא שהם מספקים לצופים בו חוויה ריאלית. כלומר, אחד הדברים אשר חשובים לכל אדם אשר מעוניין להכיר את העסק שלכם הוא לבקר בו. אתם יכולים להחליט על סרטון שיעניק לצופים בו את החוויה שהם ביקרו בעסק שלכם או חוו את המוצר שאתם מנסים למתג.

 

אינפורמציה יעילה – בסרטון תדמיתי ניתן להעביר מידע רב תוך פרק זמן קצר, אם הכוונה היא אל מידע לגבי השירות אותו אתם משווקים, לגבי המוצר שלכם או לגבי החברה שלכם. תוכלו להראות היכן החברה ממוקמת, מיהם אנשי המפתח שעובדים בה, כיצד מייצרים או מוכרים את המוצר, יתרונותיו ועוד.

 

שיתוף וקידום – אם החלטתם להעלות סרטי תדמית באינטרנט, בוודאי תשמחו לקרוא שתוכלו לקדם אותו ביעילות ובמהירות, שכן סרט תדמיתי יכניס את החברה שלכם לקטגוריית סרטים באותם מנועי החיפוש הקיימים באינטרנט והנוכחות שלכם תהיה חזקה ברשת.

לא חייבים להיחשף – תוכלו לבחור סרטוני תדמית המבוססים על אנימציה וכך לא תצטרכו לחשוף אתכם או את הצוות שלכם.

התאמה לכל קהל יעד – ניתן להתאים את סרטי התדמית לכל קהל יעד ולכל מטרה בה אתם מעוניינים.

 

העברת מסרים בקלות – ניתן להשתמש בסרט על מנת להעביר מסרים לא פשוטים באופן הומוריסטי או בכל צורה פשוטה אחרת. כך אנשים יוכלו למשל לראות מוצר רפואי מורכב בקלות ולהחליט האם הם מעוניינים בו.

 

לסיכום, היתרונות של סרטי תדמית רבים. מה שחשוב הוא להתאים אותם לקהל היעד ולמטרה בה אתם מעוניינים וכמובן לבחור באותה חברה בעלת ניסיון ומוניטין מוצלח ביצירת סרטוני תדמית המתאימים לציפיות שלכם.

סרטי תדמית
סרטי תדמית ופרסום לעסק שלך

סרטי תדמית מהווים כיום את אחד מאמצעי השיווק היעילים ביותר עבור עסקים, אשר מבקשים לחזק את המוניטין שלהם, לחשוף את עצמם לקהלים חדשים ולהגדיל את המכירות.

 

כמובן, שבכדי שסרטי תדמית אכן יספקו מענה על הציפיות שלהם, קיימת חשיבות גבוהה להגדיר את המטרות – להבין מהי הסיבה בגינה עולה הצורך או הרצון להפיק סרטון תדמית, מי יהיה קהל היעד עבורו הסרטון יהיה מיועד ואלו תוצאות הסרטון הזה אמור להשיג.

 

הגדרת המטרות יכולה להתבצע באופן עצמאי, עוד לפני שמכניסים חברה מקצועית לתמונה והיא יכולה להתבצע בשיתוף עם אותה החברה – כאשר, נציג מטעמה, יוכל לסייע בהבנה מקיפה של כל המטרות אשר עומדות מאחורי הסרט ובתכנון הסרט בצורה שתאפשר לו לממש אותן.

 

חברה מקצועית שכזאת, אמורה ללוות את לקוחותיה כאמור, לאורך כל תהליך ההפקה, החל מהשלב הראשוני של גיבוש הרעיון ועד לשלב בו אותו סרטון תדמית איכותי ואפקטיבי מוכן. 

 

מה חשוב לדעת על סרטי תדמית?

 

ראשית כל, ניתן ליצור סרטי תדמית בטווחי תקציב רחבים – כך שגם אם התקציב אותו אתם יכולים להקצות למטרה הוא לא גבוה במיוחד, עדיין, אם תבחרו בחברה מקצועית, מנוסה ויצירתית, קרוב לוודאי שתופתעו מהתוצאה שתוכל ליצור בעבורכם – כאן חשוב לציין שהודות לטכנולוגיות מתקדמות, תהליך יצירת סרטי תדמית יכול להיות גם קצר יותר, בהשוואה למה שהיה בעבר.

 

מעבר לכך, סרטי תדמית אמורים להיות קצרים יחסית, כאשר יש לדאוג שהם יעבירו את המסרים, בצורה קצרה ועניינית, אך גם מעניינת ומושכת. בהליך הפקת סרטי תדמית, יש צורך להשתמש בשירותיהם של מספר אנשי מקצוע שונים – תסריטאי, מפיק, צלם וכיוצא בזה.

 

אך כאמור, אם תבחרו חברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בתחום ומציעה שירותי הפקת סרטי תדמית מאפס, תוכלו להיות רגועים בידיעה שהיא תהיה זאת אשר תדאג כי כל אותם אנשי המקצוע הנדרשים, ישולבו בתהליך (כמובן, כל שלב בהפקת סרטון כזה, אמור להתבצע תוך שיתוף ושיקוף הלקוח) – ובצורה כזאת, אתם תוכלו להיות רגועים, שהתוצאה הסופית אותה תקבלו, תהיה סרטון תדמית אשר יענה על מלוא הציפות שלכם ואולי אפילו יפתיע אתכם לטובה, הן מבחינת התוצאה והן מבחינת העניין שהיא תייצר.  

 

מעוניינים להפיק סרטי תדמית?

 

אם אתם מעוניינים או אפילו רק שוקלים להפקיד סרטי תדמית, אתם נמצאים במקום הנכון.

 

מוזמנים ליצור קשר, לקבוע פגישת יעוץ מקצועית ולקבל את כל הפרטים על שירותי הפקת סרטי התדמית אותם אנו מציעים. ​

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים