סרטי תדמית​

סרטי תדמית​

מדוע אנו זקוקים לסרטי תדמית?

אין זה משנה מהו סוג הארגון שלכם בין אם אתם עסק קטן, חברה בינונית או גדולה, עמותה, משרד ממשלתי, איגוד ואף פרילנסר בודד, על מנת להשיג לקוחות חשוב שתשקיעו בשיווק. השקעה בשיווק איננה מסתכמת רק בהוצאת כסף בעבור חשיפת התכנים שלכם בטלוויזיה או במדיה הדיגיטלית אשר מובנת מאליה אלא להשקיע בהגדלת שם המותג שלכם ובתכנים שאותם אתם עתידים לשתף במדיות השונות. כפי שניתן לראות כיום, גם החברות הגדולות ביותר בעולם ממשיכות לפרסם באופן שוטף וזאת על אף שגם אם לא היו מפרסמים בשנים האחרונות אפילו פעם אחת, היינו זוכרים אותן גם למשך העשורים הבאים. קחו את קוקה קולה ומקדונלד'ס לדוגמא, מדוע הם ממשיכים לפרסם? התשובה לשאלה הזאת הינה כמובן תחזוקת המותג שלהם, סרטי תדמית.

סרטי תדמית כדי לחזק את שם המותג

במידה ואתם בעלי מותג עם תודעה ציבורית גבוהה, המשך השקעה בשיווק שלכם ובראש ובראשונה בסרטי התדמית שאליהם נחשפים הגולשים לדוגמא באתר האינטרנט שלכם, הינו צעד שיווקי חכם במיוחד וזאת מפני שמדובר בפעולה ששומרת על החוזק שלכם. אנשים רבים חושבים מספיק לתפעל עמוד פייסבוק פעיל, לכתוב כמה מאמרים לאתר אך כדי שהגולשים והלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלנו ירצו לבלות איתנו יותר זמן (ככל שהם מבלים עם התכנים שלנו יותר זמן ככה הם מחוברים אלינו יותר), חשוב להפיק עבורם תכנים מתקדמים יותר. סרט תדמית איננו חייב תדמית להיות סרט תדמיתי נטו אלא יכול להיות שדווקא להפיק סרט הדרכה, סרט העשרה ואף סרטונים אינפורמטיביים יכולים להועיל לכם בצורה הטובה ביותר.

אז מדוע סרטי תדמית הינם חובה כיום?

אחת מהתשובות הראשונות והחזקות ביותר לשאלה הזאת היא העובדה הפשוטה שאנשים אוהבים סרטים. ניתן לראות זאת בכל מקום, אנשים רבים מעדיפים לראות סרטים מאשר לקרוא ספרים וניתן להסיק מכך שכך גם בעת שהייה באינטרנט לדוגמא, אנשים מעדיפים לראות ולשמוע מאשר לקרוא. קחו את יוטיוב לדוגמא, אחת מהרשתות החברתיות החזקות בעולם וזאת לעומת פלטפורמות הבלוגים הגדולות שאינן מגיעות לממדיה. דוגמא נוספת הינה סרטוני הוידאו ברשתות החברתיות אשר זוכות לחשיפה גבוהה בהרבה מתמונות וטקסטים פעם אחר פעם.

יתרון גדול נוסף לסרטי תדמית ובמיוחד לכאלה שבהם אנו מציגים את המוצר או השירות שלנו הוא שהלקוחות הפוטנציאליים יכולים לראות את המוצר שלנו בעת שהוא נמצא בשימוש. אין זה משנה אם מדובר בתוכנה, שירות או מוצר פיזי, כאשר הלקוחות רואים בדיוק כיצד משתמשים במוצר, הם יכולים להרגיש כבר כיצד הם עומדים להשתמש במוצר בעצמיהם.

סרטים לתדמית 

 

בזמנים שבהם הצרכנים הם כאלה שמחפשים אחר מכירה הרבה יותר חכמה, בעלי העסקים הופכים להיות אלה שמחפשים אחר מקור הרבה יותר יעיל עבור העברת מסר אליהם מבלי להיות ישיר עד כדי כך. התחום של העברת מסרים הפך להיות מתוחכם מאי פעם, וזה דבר שמאוד בולט לראות אותו עם התפתחות ענף סרטי התדמית שטרם לעידן האינטרנט והכפר הגובלי הקטן לא היה בולט ונדרש עד כדי כך. אם תמונה יכולה להחליף אלף מילים, הרי שסרט תדמית מוצלח יכול לעורר הרבה יותר אצל הגולש שמביט בו, וכאן נדרשת מיומנות שלמה לשם השגת המטרה.

 

סרטי התדמית שמפעילים את כל החושים

סרט תדמית הוא אינו רק כזה שבו צופים למשך של כמה דקות ואז עוברים אל המשך היום אחרת הסרטון הזה לא משיג את המטרה שאר לשמה הוא מלכתחילה נוצר. סרט תדמית איכותי יהיה כזה אשר בעיקרו של דבר מעביר את המסר החשוב אל הצופים בכל פעם מחדש. 

מה מלבד זאת? הדרך שבה מעבירים את המסר הזה היא אולי על ידי צפייה ושימוש בחוש הראייה, אבל המטרה היותר נרחבת היא יצירה של צפייה שבה הצופה הוא הרבה יותר מעורב מבחינת יתר החושים שמשתפים אף הם פעולה בצפייה. המסר שנערך בסרטי התדמית יכול להיות כזה שמרגש, כזה שגרום לצחוק עם הומור משובח וכזה שגורם לתחושה של רעב מה שמוקרן והעין בולעת בתאווה רבה. סרטון שנועד לתדמית יכול לעשות הרבה כל כך, ורק צריכים את האנשים הנכונים שיודעים לכל אלה להתרחש על ידי העשייה הכי משובחת שאפשר.

משלבים סרטי תדמית באתר האינטרנט

מכיוון שהעולם שבו אנו חיים עבר במידה רבה גם אל המימד הווירטואלי. זה מאוד חשוב לכל בעל עסק וחברה להיות מעורים בכל המתרחש שם ולהראות את הנוכחות שלהם בכל צורה. זו הסיבה שמביאה בעלי עסקים ואפילו גופים ממשלתיים להראות את עצמם בדפי פייסבוק עסקיים, דפי אינסטגרם במידה וזה יותר רלבנטי, בעמוד טוויטר שיותר אקטיבי עבור חו"ל, בעמוד סרטונים ביוטיוב ובאתר אינטרנט שאילו כל גולש יכול להיכנס כדי לקבל יותר מושג לגבי אותו עסק/חברה.

השילוב של סרטי תדמית בכל אחד מערוצי האינטרנט הללו מביא אל חשיפה שהיא הרבה יותר אפקטיבית, וכזו אשר מסבירה בצורה הכי טובה לגולש במה מדובר. הסרטון יכול לקרב את הגולש באופן יותר יעיל, וליצור את הגורם הזה שמפעיל את הצופים אל עבר העשייה שאליה מכוונים.

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים