סרט תדמית

סרט תדמית​

היתרונות הרבים של סרטי תדמית לעסקים

על פי נתונים גלובליים, אחוזים רבים מהמסרים כיום מועברים באמצעות וידיאו. אנשים רבים נוטים לצרוך יותר מידע באמצעות וידיאו וסאונד מאשר בקריאה משום שמדובר בפעולה יותר חווייתית. אי שימוש בסרטי תדמית על העסק שלכם, משאיר אתכם למעשה רק עם דף האודות באתר מה שמשאיר אתכם עם הרבה פחות יכולות להעביר מסרים.

סרטי תדמית מאפשרים להעביר חוויה עוצמתית יותר

שימוש בסרטי תדמית מאפשר לנו להעביר את המסרים שלנו בצורה הטובה ביותר שמתאפשרת באמצעות האינטרנט בכך שניתן להפעיל 2 חושים שונים לגולשים באותה חוויית גלישה ובצורה עוצמתית יותר. טקסט כתוב מאפשר לנו להפעיל אצל  הגולש את חוש הראייה אך לאו דווקא בקצב ובאנרגיה שאנחנו מעוניינים להעביר. טקסט שכתוב טוב עדיין נקרא בפי הגולש בקול שהוא רגיל לקרוא בו וקשה יותר להעביר מסר חד יותר. כאשר אנו מצלמים סרט תדמית ומוסיפים מוזיקה וטקסט כתוב לחלקים שונים בסרט, ניתן להפעיל את הרגשות של הגולשים בצורה מרבית יותר. הצורה הפשוטה ביותר להבין את הנושא הזה היא שכשאנו מקשיבי למוזיקה אנו מרגישים רגשות שונים בהתאם למוזיקה. על ידי שימת מוזיקת רקע בסרט תדמית נוכל להחליט מה יהיו הרגשות של רוב הגולשים בעת צפייה בסרט התדמית.

סרט תדמית מאפשר להעביר יותר מסרים בזמן קצר

אם ניקח את המשפט "תמונה שווה 1000 מילים" הרי שבסרט תדמית קצר ישנם כמה אלפי תמונות שרצות (יותר מ-20 בשנייה). בעת שאנו יוצרים סרט תדמית שזז, הרבה פריימים, עם מיקומים ואנשים שונים במהלך הסרט, נוכל להעביר פי כמה וכמה מסרים במהלך סרט התדמית. כאשר אנו כותבים טקסט, יהיה קשה מאוד להציג את האנשים שעומדים מאחורי העסק או החברה אך במידה ויש לכם צורך בהצגת האנשים מאחורי החברה, אין ספק שהצגתם בסרט תדמית קצר תהיה האופציה הטובה ביותר מפני שהצופים בסרט התדמית שלכם יוכלו להתרשם משפת הגוף של האנשים, מהקול שלהם ומהאווירה שהם משדרים. בשורה התחתנה, הם ירגישו שהם מכירים אותם במידה רבה יותר.

מתי נשתמש בסרטי תדמית?

סרטי תדמית יכולים לשמש אותנו למקרים רבים. הפסקת סרטי תדמית יכולה לתרום רבות לקידום מכירות לעסקים או לחברות. ניתן להציג את הסרטים הללו בכנסים, פגישות עסקיות, באתר האינטרנט של העסק ואף בתערוכות. במידה ואתם מעוניינים לגייס הון ממשקיעים, תוכלו להפיק סרט תדמית ייעודי, בדרך כלל נמצא בשימוש אצל חברות סטארט אפ.

 

סרט תדמית

 

העולם העסקי הוא כזה שאר מורכב מצרכנים שנמצאים להם במרחב הווירטואלי וכן במרחב הפיזי הממשי. בתי עסק מנסים כל הזמן לקבל את תשומת הלב של הצרכנים הללו על ידי יצירה של אקט שיווקי כזה או אחר ובכך להשיג את המטרה של העסק אשר לשמה מלכתחילה נוצרה הפעולה.

אחת מדרכי הפעולה האפשריות היא על די יצירה של סרט תדמית שבעזרתו ניתן לחשוף את העסק, לקדם אותו בתחום שבו הוא נמצא ולסייע ביצירה של מיתוג אפקטיבי. וההצלחה של הסרטון הזה להשיג את המטרה תלויה בעבודה של חברה מקצועית שיודעת את כל הנדרש, ומביאה מקצוענות לצד חדשנות ויצירתיות בתחום שבו התחרות היא גבוהה.

 

המטרה של יצירת סרט תדמית

 

סרט תדמית כשמו כן הוא, זהו סרט שמסייע ליצור ולחזק את התדמית של עסק כל שהוא בפני האנשים שצופים בו, משמע- הלקוחות הקיימים או הפוטנציאליים שלו. יצירה של סרטי תדמית היא לא דבר חדש, ויש סרטי תדמית שעשויים מלייב וידיאו לעומת סרטוני תדמית שערוכים בצורה של אנימציה. 

בכל מקרה סרטון אנימציה הוא לא כזה שאר אמור להיות ארוך יותר מכמה דקות בודדות, וזאת על מנת שלא להעמיס מידע רב על הצופה ולשמור על הערך של העברת המסר ופחות של הרבה מאוד מידע. הסרט הזה נועד להשיג כל מיני סוגים של אג'נדות של בית עסק, ולכן יצירה של סרט תדמית חייבת להיעשות בצורה מקצועית מתוך הבנה של העסק ושל הלקוחות שאמורים לצפות בסרט המוגמר בסופו של דבר. הסרט הזה יכול להיות מועלה באינטרנט בדף הפייסבוק, בערוץ היוטיוב של החברה או בכל מקום אחר לפי הצורך והדרישות של הלקוח.

 

היתרונות של סרטי תדמית לעסקים

 

היתרונות של סרטי תדמית הם רבים מספור ולא בכדי יש הרבה מאוד בתי עסק שנכון להיום מבצעים הזמנה של סרט כזה לקידום העסק שלהם. במידה והסרטון הזה מועלה באתר אינטרנט, הסרטון הזה מביא אל חוויה עבור הגולשים שלומדים להכיר את העסק את השירותים שלו ו/או את מוצריו. סרט תדמית איכותי מותאם לסוג הקהל בצורה ספציפית, הוא מאפשר להבעיר כל סוג של מסר בצורה הרבה יותר נוחה לצפייה, אפילו בצורה של אנימציה במידה ולא ממש רוצים לצלם סרט וידיאו עם לקוחות ועם העובדים שנמצאים שם. ולסיום, סרט תדמיתי הוא כזה שיכולים לחשוף אותו בפני הרבה מאוד אנשים על ידי ביצוע של פרויקט קידום אונליין.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים