מרכזי מבקרים במרכז

מרכזי מבקרים במרכז​

מדוע מרכזי מבקרים במרכז הינם כלי שיווקי הכרחי לעסקים?

כמעט ולא ניתן למצוא כיום עסק, קטן כגדול שלא מפעיל מאמצי שיווק נרחבים על מנת לקדם את העסק שלו. ניתן להבחין כי חברת קוקה קולה, אשר את מוצריה כמעט ואין אדם שלא מכיר, ממשיכה לפרסם ולשווק את העסק שלה שוב ושוב ולהשקיע סכומי כסף רבים בהקמת מרכזי מבקרים, סרטונים שיווקיים וברכישת מדיה על מנת לבסס את המעמד שלה. לפי מחקר שהתפרסם בשנים האחרונות, נימצא כי גם אם חברה בסדר גודל של מקדונלד'ס תפסיק לפרסם את עצמה באופן גורף, אנחנו נמשיך להכיר אותה והיא למעשה תישאר בתודעה של הציבור הרחב גם לאורך עשרות שנים ואף יותר מכך. ועם זאת, שתי החברות הללו ועוד חברות גדולות רבות קטנות, מוכרות יותר ופחות ממשיכות לשווק את עצמן. מרכזי מבקרים במרכז הינם כלי שיווק עוצמתיים במיוחד בעבור עסקים כפי שתכף נבין.

 

מרכז מבקרים במרכז, מבלים זמן עם הלקוחות

כאשר אדם מבלה זמן עם משהו שמגדיר את העסק שלנו כמו סרטון, ספר או מרכז מבקרים, האדם מתחיל לפתח רגשות כלפי העסק, מחשבות שונות כלפי בית העסק והוא מרגיש מחובר אליו יותר. מהסיבה הזאת, עסקים רבים כיום מפיקים סרטי תדמית על מנת שהציבור יוכל לקבל הצצה לאחורי הקלעים, להכיר את הנפשות הפועלות ועוד. תארו לכם מה יקרה כאשר אדם יגיע למרכזי מבקרים במרכז של העסקים מהם הוא צורך או מתכנן לצרוך מוצרים וייחשף לכל תהליך פיתוח וייצור המוצרים הללו. לא רק שהאדם ירגיש כי הוא לומד על דרך פעולתו העסקית והמפעלית של בית העסק אלא הוא גם יקבל ליווי מנציגים של החברה בדמות סיור מודרך במרכז המבקרים וירגיש חיבור גדול יותר אל בית העסק.

 

מרכזי מבקרים, לא רק לעסקים גדולים

פעמים רבות נהוג לחשוב כי מרכזי מבקרים הינם שמורים לעסקים גדולים בלבד. מרכזי מבקרים אלו פעמים רבות מוקמים במיוחד ופתוחים באופן שוטף. יחד עם זאת, גם עסקים מגדלים שונים יכולים להקים מרכזי מבקרים כחלק מהאזור העסקי או המפעל שלהם ולאפשר לציבור הרחב לטעום ולהרגיש את העסק בצורה קרובה יותר. ישנם עסקים קטנים אשר עושים זאת בדמות קיום הרצאות במשרדים שלהם בימים קבועים בשבוע ובין לבין ההרצאות הם מאפשרים לקהל להתרשם מהפעילות העסקית השותפת במשרדים שלהם. זהו פתרון אחד אך כמובן שעדיף להקים את מרכז המבקרים במרכז בצורה מכוונת יותר.

 

מרכזי מבקרים במרכז לתכנן כל שלב


חשיבות התכנון של מרכז המבקרים כך שיהיה לא רק מהנה, אלא גם אפקטיבי ויוצר פרסום ומחזור מכירות גדול יותר, צריך להיות קפדני. המתחם שלכם כבר ממוקם במרכז במיקום אטרקטיבי אך השאלה היא איך נמשוך לשם קהל, לכן המרכז צריך לא רק להיות מרשים ועצמתי בחזותו אלא גם מלא בתכנים מרתקים ובעניין לצופה או למבקר. הצופה צריך להיות פעיל ולא רק פסיבי שעובר מתחנה לתחנה כמו בצורה של בקרה שגרתית. כחברה גדולה ומנוסה בנושאי הקמת מרכזים אנחנו דוגלים בתפיסה שעבודת הצוות, הניסיון, המקצועיות כמו גם החשיבה המקורית והיצירתית חיוניים להצלחת תפעול המרכז.


מרכזי מבקרים במרכז לבחור באנשי מקצוע מצוינים

הנבחרת המקצועית שבה תבחרו תשפיע רבות על הרושם שתצרו ועל התוצאות בשטח. זכרו שמדובר בפרויקט גדול ומורכב שלאחריו קשה לשנות את מה שכבר נבחר חשוב להשקיע את הכסף בצורה נכונה. לכן רק צוות מנוסה הכולל אנשי קריאטיב מוכשרים, תסריטאים ורעיונאים, אנשי אנימציה או מעצבים, קופירייטרים ומשווקים ועוד כל אלו יעצבו את החוויה החשובה ביצירת מרכז מבקרים כך שיהיה פעיל ואהוב על הציבור. חשוב לתכנן בהקפדה חוויות מהנות ומרגשות שישתלבו עם הפקות של מיצגים מרשימים כך שהרעיון המרהיב שלכם יקבל תגובות חיוביות, אם זה שילוב של מסכי לד גדולים ועצומים, אמצעים טכנולוגיים חדשניים ומרשימים עיצוב חדשני ומתקדם של מתחמים, שילוב של מצגות, הנחיה אינטראקטיבית, אפשר לתרגם כל רעיון גם הדמיוני ביותר לכדי הקמה של מתחם מרשים ומהנה.


מרכזי מבקרים במרכז לשלב נושאים מרתקים

מרכזי מבקרים הפכו בשנים האחרונות למוקד מרהיב בו גם מבלים, שלצידו ניתן ללמוד רבות על תהליכי יצירה, שיווק והניהול שלכם. תהליכים אלו צריכים להיות נראים גם בחזות מרכז המבקרים ולא רק ברמה הרעיונית. המרכזים משלבים מגוון מרתק וגדול של נושאים, כי הם מפעילים למעשה את כל החושים, זאת חוויה בה יש מגוון של פעילויות, תחנות, מיצגים, צפייה בסרטוני תדמית ומצגות, מופעים אור קוליים ועד לקבלת שי אישי קטן להשלמת החוויה. במהלך הביקור במרכז המבקרים לא רק מתוודעים לפרסום של המקום, למוצר המשווק ולתהליכי השיווק והייצור שלו, אלא מקבלים חוויה עם ערך מוסף ופעילות מהנה.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים