מרכזי מבקרים בארץ

 

 

לבטח, קרה לכם שצפיתם בסרט שגרם לכם השפעה רבה לעמה ימים. מדובר על סרטים, אשר מכילים קונספטים, סיטואציות ושאר מסרים שמשאירים חותם על הצופים.ישנה תעשייה שלימה של הפצת סרטים, פרסומות, תיעוד מיוחד של אירועים היסטוריים, כאשר ניתן לראות אותם בערים שיש בהן מרכזי מבקרים בארץ. על מפיקי סרטים וסרטוני מציאות מדומה, מוטלת עבודה רבה אשר כוללת: צילום, עריכה, גרפיקה ועוד. נושא זה, הפך לטרנד בשנים האחרונות וענפים רבים בשוק משתמשים בטכנולוגיית מציאות מדומה למטרות שונות.

 

אחד מהשימושים הנפוצים של מציאות מדומה נמצא בעולם הגיימינג. מדובר על משחקים בתלת מימד, אשר החלו להופיע כבר בשנות ה-80-90 של המאה הקודמת. למשל בסרטים כגון אוואטר או מטריקס. ניתן למצוא אביזרים שונים, כגון  משקפיים מיוחדות, אוזניות, קסדות וכדומה.  אביזרים אלה, תקבלו כאשר תגיעו אל מרכזי מבקרים בארץ. למשל ישנם מרכזי מבקרים, אשר מתעדים אירועים היסטוריים בישראל, כך שתוכלו להתרשם מסרטון המציאות המדומה. למשל,באמצעות פידבק, ניתן ליצור חוויות ויישומים שלמציאות מדומה. גם הדמיות רפואיות, אימונים צבאיים ועוד, משתמשים  בטכנולוגיית המציאות המדומה.

 

ישנם כל מיני מתחמים של מרכזי מבקרים בארץ, כולל אטרקציות למי שמעוניין לחוות משחק או כל אטרקציה שהיא חוויה של ממש. למשל, ישנן אטרקציות של פחד גבהים, כאשר שחקנים נמצא על קורה מעץ. כאשר השחקן מטפס על הקורה, המראה אחר, כאשר שמים משקפיים מיוחדות של VR. היום חברות פרסום רבות, משתמשות בשיטת המציאות המדומה, ככלי שיווקי יעיל וכן, ניתן למצוא הרבה מציאות מדומה בכל מיני תחומים. למשל, גם לאטרקציות של ילדים ובני נוער,קיים שימוש רחב במציאות מדומה.

 

בכל שנה, מגיעים המון תיירים לישראל, כאשר הם מעוניינים להתחקות על ההיסטוריה, כגון ביקור בירושלים, עכו, קיסריה, יפו ומקומות בעלי היסטוריה מפוארת, כמו הערים העתיקות בעולם,כך שבאמצעות מרכזי מבקרים בארץ, ניתן לחוש חוויה מרשימה, של מסע במנהרת  הזמן, באמצעות חוויית מציאות מדומה באתרים אלה, המיועדים לתיירים וישראלים, אשר מעוניינים לחוש כי הם חווים את העבר, אחד לאחד. שימוש בציוד ייעודי של מציאות מדומה, יכול לתת את החוויה המיוחדת ביותר שתחוו. כאשר תגיעו למרכז מבקרים, תראו את ההבדל בין מה שאתם רואים לבין מציאות מדומה. אם אתם מעוניינים לחוות את המציאות המדומה, תוכלו להתעניין בכל מיני מרכזים, אשר בהם ישנם נושאים שעשויים לעניין אתכם אם בנושאי היסטוריה, מדע ועוד.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים