סרטי תדמית

ישנם ארגונים רבים, חברות ועסקים שיודעים מהם היתרונות של הפקת סרטי תדמית. כאשר אנשים מעוניינים לתת מענה מהיר למוצריהם או לשירות שהם מציעים במיוחד בעידן הדיגיטלי, יש לפנות לחברות שמתמחות בהפקת סרטונים,כאשר ההשקעה בהם,לעומת שאר הפרסומים היא נמוכה ומשתלמת. ניתן לשפר מכירות, לגייס הון ולהשיג תוצאות טובות בהפקת סרטונים באמצעות חברה המתמחה בשיווק באמצעות סרטון תדמית. קובץ ווידיאו איכותי, שיש בו דמויות מפתח,מוצרים הכול נראה אמין יותר ומה שאנו מכירים בתור "אמת בפרסום".

 

יש לציין, כי מיתוג,היא מילת המפתח למקסום רווחים. מדובר על מענה די מהיר לפרסום באמצעות מיתוג. סרטי תדמית, נמצאים בתודעה עמוקה יותר בקרב גולשים או לקוחות פוטנציאליים. מדובר על הליך מקצועי ומעמיק. אין מדובר על דבר חדש, ולכן, יש לדאוג כי סרטונים אלה, יהיו מקוריים וייחודיים. באמצעות סרטון תדמית, ניתן ליהנות מכלי שיווקי ויעיל , כאשר ישנה העדפה ברורה של שמיעה וראייה במקום לקרוא עוד פרסום.

 

חוץ מהחשיבות שאנו גורמים לתדמית העסק או החברה, כאשר מפיקים סרטי תדמית, יש לגבש מסר יעיל וחד. חברה העוסקת בפרסום והפקת סרטונים לחברות ובעלי עסקים, תדע לפי הקונספט והחזון שלמנהלי חברה או בית עסק, להעביר גם מסר ברור וגם סרטון קצר שיהיה מיוחד ושונה ובכך, יחדור לתודעה של לקוחות. לרוב, משולבים קטעי מוסיקה מתאימים, קריינות ועוד. מדובר על אבן יסוד, אשר  תגרום להצלחה רבה של חברות או עסקים. סרטון תדמית יהיה באתר של בית העסק, ברשתות החברתיות השונות, מה שיגיע לכמה יותר אנשים.

 

יש לציין, כיקיים הבדל מהותי, בין קריאת טקסט לבין צפייה בסרטון תדמית. אם הסרטון מופק נכון על כל היבטיו, יעניק תחושה לצופים, ממש כמו ביקור וירטואלי בעסק או בחברה שלכם. בנוסף, המון מידע, ניתן לקבל באמצעות סרטון תדמית, מה שיעניק אינדיקציה נכונה לאנשים שמחפשים בדיוק מוצרים או שירותים של חברה מסוימת או של  בית עסק.

 

ישנם כמה שלבים של יצירת סרטי תדמית. השלב הראשון הוא תחקיר מקדים, תסריט והפקה, צילום, בימוי, אפקטים ועריכת סאונד ועוד. העלות של סרטונים אלה, תלויה בהשקעה ובאורך הסרטון. מומלץ כי הסרטון יהיה קצר וקולע. יש להיות ממוקד בסרטון ולהוציא ממנו את המקסימום. היום, אנו רואים ברשת סרטים רבים של פרסומות. יש לשים דגש חזק על האפיון של הסרטון, כזו שתקלע בול למטרה ותתרום המון  ליעדים שהציבה החברה או בית העסק.

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים