סרט תדמית

אחד מהאמצעים לקידום מוצרים ועסקים,הוא באמצעות סרט תדמית. עד לא מזמן, רבים היו מציגים תכנים שיווקיים באתר, לקבלת מידע מפורט, אך היום הנטייה היא להפיק סרטונים בנושאים שונים,כמו למשל סרטון שמציג מי החברה, מה היא משווקת, מה היתרונות של מוצריה על פני שאר החברות ועוד. אנשים רבים,מעדיפים לצפות בסרטון קצר, מה שיעניק להם את המידע החיוני ביותר. ישנם סרטונים שהם בעצם מורכבים מאנימציה, אך ישנם סרטונים שהם מורכבים יותר.

 

יש לערוך תחקיר מעמיק, לפני הפקת סרט תדמית, על מנת להיכנס לעובי הקורה. יש להבין היטב את השוק שפועלים בו. יש להגיע לקהלי היעד וכן לבדוק כי הסרט מציג את המסר במדויק וישנם דגשים. צוות ההפקה, יכין את הקונספט הרצוי וכן, לפעמים יהיה צורך להשתמש בתלת מימד. למשל בהרבה אתרים של חברות, ניתן למצוא סרטוני תדמית או הדרכה וכן ברשתות החברתיות.

בגלל התחרות בעולם העסקים, גולשים שנמצאים באתר שלכם, יקבלו מידע מקיף, אם באמצעות טקסטים ועוד יותר, באמצעות סרט תדמית, אשר ישפוך אור רב על  החברה, העסק, המוצרים או השירות שהעסק מציע. ישנה אפשרות להשתמש בסרטוני התדמית בכנסים או תערוכות. ניתן לשלוח סרטוני תדמית, גם באמצעות המייל, כך שזהו כלי שיווקי יעיל מאין כמוהו, כאשר הוא מופק וערוך על הצד המקצועי ביותר.

 

היום, כל החברות, בתי העסקים וארגונים למיניהם, כבר מעדיפים להפיק סרט תדמית. מדובר על כלי ששווה הרבה מאלפי מילים שלבטח, לא כולן חודרות לתודעה של מי שאליהם מועברים המסרים או הקונספט  סרט וויזואלי וממוקד, יעביר היטב את המסרים לקהלי היעד. לפעמים סרטי הדרכה, נחוצים להסברה לגבי שימוש עם כלים קריטיים או ציוד מורכב. יש לצלם את הסרטון מכמה זוויות ולכן, חברת הפקת סרטי הדרכה מצלמת את הסרטון באמצעות שתי מצלמות, על מנת שתהיה רציפות בסרטי ההדרכה.

 

ישנן טכניקות שונות בהפקת סרטונים המיועדים למטרת תדמית, למשל שימוש עם עדשות מתחלפות וזאת, בהתאם לאובייקטים שמתחלפים. שתי המצלמות חייבות להיות זהות, אחרת זה יהיה קשה לשלב בין הצילומים. החשיבות בבחירה שלחברת הפקת סרטונים לחברות כגון סרטי הדרכה, או סרטי תדמית היא מכרעת, היות וככל שיהיו אנשי מקצוע וותיקים בתחום, כך הסרטון יהיה מוצלח, הרזולוציה שלו תהיה גבוהה וכן,שאר אנשי המקצוע שמעורבים בהפקת הסרט יעבדו בסנכרון מלא ביניהם.

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים