הפקת סרטים

כאשר ניגשים להפיק סרטים, אם מדובר על סרטוני ווידיאו קצרים, אשר מיועדים לתדמית, הדרכה או שיווק, יש לפנות אל חברת הפקת סרטים, העוסקת בתחומים אלה, כך שהמפיק, יבין מיד באיזה תחום מדובר, לאיזה קהל יעד הסרט יפנה  ועוד. יש להשתמש עם ציוד משוכלל וחדשני וכן באפקטים, מוסיקה, קטעי קריינות או הנפשה. יש להחליט, לאיזו מטרה מפיקים את הסרט, היכן הוא יוקרן ומה התקציב.

 

יש לציין, כי הפקה של סרטון תדמית, או הדרכה וכן סרטון שיווקי,חייב להיות חדשני ומעניין. יש לשים לב כי הסרט יהיה קצר, כך שהצופים לא יחוו שעמום, כי אם להיפך, יש לדאוג כי הצופה יגלה עניין בסרט.איכות גבוהה חשובה, אם של הסרט, של הסאונד, של העריכה וכדומה. כאשר עוסקים בתחום הפקת סרטים, הקצוות צריכים להיות סגורים. למשל, כמה אנשי צוות יהיו, האם פורמט הצילום, יתאים לחדר העריכה וכן, יש לדעת מראש את העלות של הפקת הסרט.

 

כאשר מעוניינים בתוכן קליל, או אפילו מעט היתולי שייתן משב רוח רענן לצופים, רבים משתמשים עם הפקת סרטים מסוג אנימציה (הנפשה). יש לציין כי סרטים אלה הם די פופולאריים . ניתן לראות סרטי הנפשה שקרובים מאוד למציאות וגורמים לעניין רב יותר. השמיים הם הגבול וכן, העלויות של סרטוני הנפשה היא זולה יותר משאר סוגי הסרטים. יש לציין, כי תוכנות תלת ממדיות, מאפשרות להמחיש יותר ואפילו, להציג לפרטי פרטים, חלקים של מוצרים מורכבים. 

 

ניתן להדגיש מאפיינים ייחודיים שלבית העסק באמצעות הפקת סרטים ייעודיים. יש להציג את הייחודיות בסרטון ולהשוות את הייחודיות מול שאר בתי  העסק שעוסקים באותו התחום, מה שיגרום ליתרון רב. על המפיק ושאר אנשי הצוות, לדאוג, כי מבחינה וויזואלית, הסרט חייב למשוך את הצופים. גם אם מדובר בסרט די קצר, עליו להותיר רושם רב על הצופים. היתרון של הפקת סרטוני תדמית, או סרטון שיווקי לבתי עסק וחברות, הוא העידן הדיגיטלי בזכות הטלפונים החכמים והמחשבים. המון תכנים נצפים מדי יום ולכן, בעלי עסקים וחברות, מעוניינים לנצל את המשאבים הזולים ואפילו כאלה שהם חינמיים, על מנת לקדם את בית העסק או החברה אותה הוא מנהל. הפקה ויראלית של סרטים ברשת היא זו שמשתלמת ביותר וכל עסק, חייב להשתמש באופציה זו של הפקת סרטונים לצורך קידום העסק ומקסום הרווחים.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים