תכנון מרכז מבקרים​

תכנון מרכז מבקרים - ליצור אינטראקציה מרתקת

 

מרכזי מבקרים הם לא רק הפנים של החברה וכרטיס הביקור שלה, אלא הם מאפשרים כניסה לעולם החברה כולה באופן הישיר והאמיתי ביותר. כדי ליצור אינטראקציה מרתקת בין המבקרים לבין המוצר של החברה אותו הגיעו לבדוק, שלבי התכנון וההפקה יהיו קריטיים וחשובים ליצירת הרושם הנכון והאמיתי על המבקרים. המפעל שלכם הוא סיפור החיים שלכם וכל מה שיש לכם. המפעל שלכם מייצר את סיפור ההצלחה הזה אל העולם כולו ואל הלקוחות הרבים הנהנים מן המוצר שלכם וכעת הם מגיעים כאורחים לקודש הקודשים, באמצעות תכנון נכון ובניה נכונה כאן המקום ליצור עבורם מערכת מרתקת שתגלה את העולם הדינאמי שמאחורי המוצר שהם רואים בכל יום ומכירים כבר זמן רב.

 

תכנון מרכז מבקרים - מגוון פעילויות מהנות

 

נדמה שילדים מאד אוהבים לבקר במרכזי מבקרים והם הקהל העיקרי אליו יש להתייחס ולתת את מלוא תשומת הלב, אך גם המבוגרים אוהבים לפקוד מרכזי מבקרים וכמובן מצטרפים ומלווים את הילדים למקום. לא רק ילדים אוהבים לראות איך מתנהל תהליך היצור של שוקולד מתוק ואהוב, של משקה פופולארי, של משחק מצליח או של אוניה בלב ים. העולם הזה מרתק לא פחות את המבוגרים שמגיעים בהמוניהם למרכזי המבקרים, ואחרי הכל מבוגרים עובדים ומנהלים את המפעלים הענקיים, הם אלו שחלמו על הרעיון וגם הוציאו אותו לפועל.

 

תכנון מרכז מבקרים - הקפדה על כל פרט

 

ההקפדה על הפרטים הקטנים חשובה מאד בתהליך הביקור במרכזים. המפעל ממשיך לעבוד במרץ ונדרש גם לקבל את פניהם של המבקרים הרבים, לכן ההקפדה על התכנון תיצור מקסימום של יעילות הן מבחינת קבלת המידע והן מבחינת ההנאה של המבקרים. מצד אחד אנחנו רוצים לספר להם על כל המידע החשוב ביחס למוצר, ומצד שני אנחנו רואים בהם כמבקרים שהגיעו ליהנות מכל רגע ולעבור חוויה מיוחדת שהם ייקחו איתם עוד זמן רב. אופן נכון של הצגת המידע לצד מגוון של פעילויות חווייתיות יצור את האפקט המושלם בו המבקר ירגיש שהגיע למקום קסום ופלאי, ממנו יוכל ללמוד רבות על עבודה קשה, התמדה ונחישות ומצד שני הוא יגיע גם כמבקר שרוצה לבלות ולעבור חוויה מהנה שתוכיח לו כי מפעלים ועבודה קשה יכולים להיות משולבים יחד עם הנאה. בנוסף המוצר האהוב עליו יקבל בעתיד תשומת לב מיוחדת במינה כך שביקור נכון במרכזים הוא פרסומת מיוחדת ואיכותית בכל שלב ורגע.

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים