עיצוב מרכזי מבקרים​

עיצוב מרכזי מבקרים - שילוב מרתק של נושאים

מרכזי מבקרים הפכו בשנים האחרונות למוקד בילוי מרהיב לכל דבר, שלצידו ניתן ללמוד רבות על תהליכי יצירה, שיווק ניהול בכל העצמה וההשראה. תהליכים אלו צריכים להיות נראים גם בחזות מרכז המבקרים ולא רק ברמה הרעיונית. המרכזים משלבים מגוון מרתק וגדול של נושאים, כי הם מפעילים למעשה את כל החושים, וזהו לא רק ביקור רשמי אפור, אלא זאת חוויה בה יש מגוון של פעילויות, תחנות, מיצגים, צפייה בסרטוני תדמית ומצגות, מופעים אור קוליים ועד לקבלת שי אישי קטן להשלמת החוויה. במהלך הביקור במרכז המבקרים לא רק מתוודעים לפרסום של המקום, למוצר המשווק ולתהליכי השיווק והייצור שלו, אלא מקבלים חוויה עם ערך מוסף שכולל גם רגש, מסרים, סיפורים מרתקים ומעוררי השראה ופעילות מהנה.

 

עיצוב מרכזי מבקרים - תכנון מוקפד בכל שלב

לכן חשיבות תכנון המרכז באופן קפדני יהיה קריטי וחיוני להצלחת המרכז. המתחם צריך לא רק להיות מרשים ועצמתי בחזותו אלא גם מלא בתכנים מרתקים ובעניין לצופה או למבקר. כיוון שמדובר בשותפות מלאה של המבקר להבין מה קורה מאחורי הקלעים במפעל או במיזם, הצופה צריך להיות פעיל ולא רק פסיבי שעובר מתחנה לתחנה כמו בצורה של בקרה שגרתית. כחברה גדולה ומנוסה בנושאי הקמת מרכזים אנחנו דוגלים בתפיסה שעבודת הצוות, הניסיון, המקצועיות כמו גם החשיבה המקורית והיצירתית חיוניים להצלחת תפעול המרכז.

 

עיצוב מרכזי מבקרים - עבודה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר

הנבחרת המקצועית איתה תעבדו ובה תבחרו תשפיע רבות על התוצאות בשטח. רק צוות מנוסה הכולל אנשי קריאטיב מוכשרים, תסריטאים ורעיונאים, בימאים ועורכי סרטים, צלמים, אנשי אנימציה או מעצבים, קופירייטרים ומשווקים כל אלו יעצבו את החוויה החשובה ביצירת מרכז מבקרים כך שיהיה פעיל ואהוב על הציבור. חשוב לתכנן בהקפדה חוויות מהנות ומרגשות שישתלבו עם הקדמה, עם הפקות של מיצגים מרשימים כך שהרעיון המרהיב שלכם יקבל את הבמה הראויה ואת הפידבקים החיוביים מהקהל.

למעשה נוכל להגשים כל רעיון ולתרגם אותו לפעילות מהנה עם חוויה רבה לצופים ולקהל המבקרים.

אם זה שילוב של מסכי לד גדולים ועצומים, אמצעים טכנולוגיים חדשניים ומרשימים שיהיו פזורים ברחבי המתחם, עיצוב חדשני ומתקדם של מתחמים ופינות עבודה מפתיעות, שילוב של מצגות מרשימות, הנחיה אינטראקטיבית שמשלבת מדריך והנחיה וירטואלית, למעשה מגוון האפשרויות הוא אין סופי, פתוח לתרגם כל רעיון גם הדמיוני ביותר לכדי הקמה של מתחם מרשים ומהנה.  

 

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים