סרטי תדמית

מגוון סרטי תדמית לפי דרישה

 

עם מבחר של הפקות מרהיבות ומרשימות בנושאי הפקת סרטוני תדמית, חשוב לנו להתאים את דרישת הלקוח לקונספט של הסרטון וכמובן לקהל היעד, כי בסופו של דבר הצופים הם הלקוחות שישפטו את הסרטון. אנו מספקים ללקוחות מגוון סרטים לפי דרישה תוך הקפדה שהסרט כך ישפיע בצורה הטובה ביותר על כל הצופים והמבקרים. להפקת סרט תדמית יש כוח רב להשפיע על הלקוח וכן להעביר מסרים מרשימים לצופים וכך להגדיל את קהל הלקוחות.

זה חשוב בכל שלב להציג את העסק בצורה הטובה ביותר, אך לא פחות חשוב יהיה גם לעניין ולרתק את הצופים. לסרט התדמית יהיו שימושים רבים ולאורך זמן רב, מול קהל רב של צופים חשוב לשדר רעננות בכל עת, ואנחנו רוצים תמיד שהצופים יהיו פשוט מרותקים לסרטון, הוא ירגש אותם והסרטון אף יעבור לאחרים.

 

להקפיד על כל שלב בסרטי תדמית

 

לכן כשמתחילים להפיק סרטי תדמית מקפידים על תכנון של כל שלב ושלב. קודם בהגדרות- לשם מה מיועד הסרטון, מהם המסרים שנרצה להעביר, כיצד נערוך את הסרטון, כמה זמן הוא ימשך, איזו מוסיקת רקע תלווה אותו, האם נשתמש למשל במנחה, נוסיף אנימציות מרהיבות או אפקטים שונים, האם נבחר בקו של הומור, רצינות, דרמה ועוד, כך שכל שלב יעבור תכנונים רבים ועריכות רבות לפני העלייה לאוויר. בסופו של דבר להגיע ללבו של קהל היעד זוהי המטרה החשובה שלנו, והסרטון צריך להיות מתוכנן כדי להשיג את המטרה הזו.

 

להשתמש בסרט תדמיתי לאורך זמן

 

לאחר שהשקענו זמן רב וכסף רב בסרטו התדמית, כמובן שנרצה להשתמש בו לאורך זמן ארוך ככל הניתן, סרטון שישדר אפקטיביות ועניין לאורך שנים וישמש ככרטיס ביקור מרשים ואיכותי. הסרטון צריך גם להשיג את התוצאות שלשמו הוא נוצר- להגדיל את קהל הלקוחות ולכן האפקטיביות של הסרט צריכה להיות מקסימאלית. סרטון ממוצע ובינוני כל אחד יכול להפיק בייחוד היום שלכל אחד יש מצלמה ותכנת עריכה במחשב או בנייד. לכן גם למרכיב היצירתיות והכישרון יהיה חלק בולט ומשמעותי שיביא לידי ביטוי את הקסם האישי של העסק שלכם ושל המוצרים החשובים לכם. לא רק הקהל צריך להתרגש מהסרטונים, אלא קודם אתם. מקוריות ויצירתיות מפעילים את החושים של הצופה ויוצרים רגש שחשוב להצלחה של כל סרטון. לכן תמיד חשוב לשלב כמה נושאים מקוריים בסרטון שבלעדיים לעיסוק שלכם ולסרטון שלכם.

 

סרט תדמיתי - התדמית בעולם הרשתות החברתיות

 

כיום כאשר כל בית עסק משווק עצמו גם ברשתות החברתיות, התדמית תופסת מקום מרכזי יותר לכל עסק שיווקי, ולכן הסרטון צריך להיות גם שם, כלומר להיות מעניין מקורי ולא רק להציג אתכם בצורה יבשה. וחשוב לעבוד עם חברה שתתן לכם את הסיוע הטכני להעלות את הסרט המופק גם לרשתות חברתיות נוספות וכמובן לאתר העסק שלכם. הפקת סרטי תדמית צריכה להיערך על ידי חברה שזו המומחיות שלה לשווק את העסק שלך, המטרה של הסרטון שהושקע בו לא מעט זמן או כסף היא להגיע אל קהל לקוחות חדש ולהציג בנוסף גם זווית חדשה, מקורית, מסקרנת ומעניינת על השירותים או המוצרים שאתם מציעים ללקוחות או לכל הקהל הרחב. כל הפקה של סרט תדמית, בין אם זה מיועד לחברה עסקית או למוסד וארגון גדול ומוכר, הוא תהליך חשוב מאד הדורש איכות, מהירות ויצירתיות.

 

סרטים לתדמית להגדיר את המטרות

 

כדי להשיג אפקטיביות רבה יותר, כל התהליך של יצירת סרט תדמית מקצועי ואיכותי תמיד יתחיל בהגדרת מטרת הסרט של הלקוח. חשוב מאד שסרט התדמית שלכם יציג בצורה הטובה ביותר את בית העסק, את השירותים והפעילות העסקית שקיימים בו אך יציג זאת בצורה חדשנית, מעניינת ומקורית והכל במעטפת מקצועית שתכלול את כל המסרים השיווקים של העסק. חשוב לזכור שאם כיום כל אחד מפיק סרט בעידן בו לכל אחד יש את היכולת לצלם מהנייד זה מעיד עד כמה למקצועיות בתחום זה חשיבות רבה. 

 

תדמית איכות עניין ומקצועיות

 

חשוב שהסרט שלכם יצור איכות עניין ומקצועיות, כי זה אמור למשוך את הצופים אך להפוך אותם גם לכוח של קנייה. כל בית עסק מתכנן להפיק סרטי תדמית לעסק שלו, הוא כמובן לא יוכל להתעסק בזה ושזה יגזול מזמנו, לכן המהירות של העבודה בשילוב האיכות חשובים ביותר, וזה חשוב מאד שהלקוח לא יצטרך להגיע אל משרדי חברת ההפקה או לחדר העריכה כי אנחנו יודעים כמה הוא עסוק ואנחנו צריכים להבין ולקלוע בכימיה לרצונות השיווק שלו, לכן התחקיר למשל מתבצע בבית העסק של הלקוח והלקוח יקבל אליו את הסרט בשלביו השונים לתיקונים מבלי להגיע לחברת ההפקה.

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים