סרטי תדמית ופרסום

סרטי תדמית

סרטי תדמית מקדם מכירות וסרט מרתק

 

סרט תדמית אינו מוצר זול כי הוא מורכב ממהלכים רבים שיש לשלב כמו הפקה, כתיבה, צילום, סאונד וארט. לכן חשוב לעצב את הסרט כך שיהיה גם מרתק ולא רק כמקדם מכירות. אז לאחר שהשקעתם כסף ומחשבה בסרט שלכם ובעיקר את הזמן והתקציב היקר שלכם, אתם מצפים לתוצאות  בשטח. סרט תדמית אפקטיבי ואיכותי יעביר ללקוח ולקהל היעד שלכם את המידע הנדרש באופן מקצועי ונוח להבנה. זוהי הפקה שיכולה להימשך בין שבוע אחד למספר חודשים, זה כמובן תלוי במורכבות ההפקה וזה יהיה חשוב שצוות מקצועי יוכל לספק לכם את הסרט  תוך הקפדה על איכות מוצר גבוהה ביותר. בסרטי תדמית ניתן להזמין סוגים שונים של הפקה אם זה סרטי אנימציה, סרטי תעודה ועוד כך שחשוב לעבוד עם חברה שיודעת להפיק סרט לכל מטרה.  כמובן שבכל מהלך ההפקה הלקוח יהיה שותף מלא ומעורב בהפקת הסרט.

 

סרטי פרסום ותדמית לעבור על כל נושא

 

אם נרצה מצד אחד שהסרט יתן מענה מקיף לצופה גם אם הוא גולש רגיל ברשת, ומצד שני נרצה שהסרט ישאיר את הלקוח עם נושאים שרצה להציג. לכן בהפקה של סרטי תדמית ישנן שאלות רבות שעולות  החל ממחירו של סרט כזה ועד לאלו תוצאות נרצה להשיג, כיצד להציג את העסק  ועוד. לכן חשוב לשאול כל שאלה ושתקבלו את כל המידע המקיף והראשוני על מנת שתהיו מאד מרוצים.

 

חשיבות ההפקה בסרטי תדמית

 

לכל סרט תדמית או אפילו סרט רגיל יש חשיבות רבה, כי למעשה סרט תדמית הוא כרטיס הביקור המרשים ביותר של בית העסק ובמיוחד עבור מי שלא ביקר אצלכם. לכן כאשר מפיקים סרט תדמית חשוב להתחיל בתכנון, כלומר למה מיועד הסרט ומה רוצים להראות ולהשיג דרכו.  ישנם שלבים רבים ומורכבים, החל משלב התחקיר שכולל הכרות לעומק על העסק שלכם, וכל מחקר אפשרי שיוביל להבנת צרכי הלקוח ואז להתחיל בשלב כתיבת התסריט, השלב החשוב ביותר הוא כמובן שהרעיון כולו וגם התסריט יאושרו על ידי הלקוח שגם יהיה מרוצה מהתכנון כולו, לאחר מכן מתחילים בצילום הסרטון, יש כמובן לערוך את החומרים עם כל התוספות ולבסוף יש לקבל את אישור סופי.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים