מרכזי מבקרים במרכז

מרכזי מבקרים במרכז - ליהנות ממגוון של פעילויות קרוב לבית

ביקור במרכזי מבקרים הוא תמיד חוויה מהנה ואף מרגשת האהובה הן על ילדים והן על מבוגרים. יותר ויותר קבוצות, ארגונים או מוסדות מרבים לבקר במתחמים הרבים ועוברים חוויה מהנה. המיקום האטרקטיבי של המרכזים מאפשר תנועה רבה יותר של מבקרים, יחידים או בקבוצות, כמו גם העובדה שהביקור במרכזי מבקרים אינו עולה כלל כסף או נערך בתשלום סמלי בלבד. אז אם אתם מחפשים היכן ליהנות ממגוון של פעילויות במרחק קצר מביתכם, אתם מוזמנים להגיע לאחד מן המרכזים המרשימים באזור.

 

מרכזי מבקרים במרכז - פעילות מהנה וגם חינוכית

כאשר מגיעים לביקור במרכזי מבקרים חושבים כי רק יהיה מהנה שם וזו תהיה עוד חוויה של בילוי, אולם בביקור מגלים עד כמה להנאה יש עוד ערך מוסף גדול. יש מסרים איכותיים רבים והרבה השראה מביקור במקומות עבודה שרק ממבט ראשון נראים לנו אפורים, שגרתיים ולא מעבר לכך.

גם המוצרים המשווקים על ידי המפעל נראים לנו כמובנים מאליהם, אנחנו רק קונים אותם ושמים בעגלה או בארון ולא מבינים שמאחורי המוצר הטריוויאלי הזה עומד מפעל עם עבודה מאומצת וקשה של מאות עובדים, עם תכנון מסועף שהחל כחלום שאיש לא האמין בו ומסתיים ברווח כלכלי ובהעצמה כלכלית ענפה, במפעל חיים אדיר הנפרש על מתחמי ענק. לכן במרכזי המבקרים מתוודעים בצורה מרגשת במיוחד לסיפור המרתק שקיים מאחורי הקלעים, לחזון המרגש ויוצאים עם צידה חינוכית עשירה שמקבלים אותה בדרך מהנה.

 

 

מרכזי מבקרים במרכז - ליצור חוויה בלתי נשכחת

חשוב לנו כמתכננים מקצועיים של מרכזי מבקרים, שהציבור המבקר במרכזי המבקרים שלנו יחזור לביתו מן הביקור נרגש, ויספר על החוויות שעבר גם לאחרים. כל זה יקרה אם המתחם יבנה בצורה איכותית ולאחר מחשבה רבה, גם מבחינה ויזואלית וגם מבחינת התכנים שיוצגו בו. המתחם צריך ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור כל מבקר וכך יצור את השיח מפה לאוזן ויהפוך את המקום לעוצמתי יותר. למרכזי המבקרים יש על כן תפקיד חשוב ביצירת התדמית של המפעל, החזון או העסק ולמעשה הציבור מגיע לחצר האחורית של מקומות שאולי עד כה היו נסתרים בפניו. לכן המשימה ליצור רושם גדול היא משימה מאתגרת במיוחד, כי הציבור מבין שלא רק המוצר שהוא מקבל הוא איכותי אלא גם האנשים שעובדים עליו מאחורי הקלעים איכותיים ועמלים רבות כדי ליצור סביבת עבודה איכותית וברמה גבוהה.

 

מרכזי מבקרים במרכז- מסע מעשיר ומרתק קרוב לבית וכמעט ללא עלות

 

אחד מהבילויים המעשירים והחווייתיים ביותר אשר תפסו תאוצה בשנים האחרונות, הינם ללא ספק ביקור באחד מהאטרקציות המדוברות כגון מרכזי מבקרים במרכז. ישנם מרכזים במרכז הארץ, הנראים כאילו נלקחו מאיזה שהוא סרט עתידני, כאשר מרכזים אלה הינם מרשימים וחדשניים במראם. סיורי מבקרים במרכזים השונים ברחבי הארץ, אם במפעלים, בנמל, בבנק ישראל , מרכזים חקלאיים וכדומה, כאשר הסיור מתחיל עם הרצאה, סרטים בתלת ממד או מופעים אורקוליים בגרפיקה המתקדמת ביותר בעידן הדיגיטלי בימינו.

 

מי שאוהב את ההיסטוריה של העם היהודי, מימי פלסטינה בתקופה של השלטון הבריטי יוכל לבקר ביפו המדהימה, כאשר הוא משלב סיור באחד מהערים העתיקות והמרשימות בעולם. ביקור במרכז של סניף בנק לאומי הראשון ביפו אשר הוקם בתחילת המאה הקודמת בשנת 1903, יוכל לקחת אתכם למנהרת הזמן המופלאה, כאשר תצפו בשטרות הכסף שהונפקו ע"י הבנק כאשר הבנק נקרא אז בנק אנגלו –פלשתינה. תוכלו לצפות באמצעות מצגת קצרה אשר מספרת את סיפורו של הבנק מייסודו  באמצעות בנימין זאב הרצל- חוזה המדינה.

 

ביקור במבנה הלניסטי וחזרה בזמן מימי יונה הנביא ועד היום

 

אחד מהביקורים המרשימים והחווייתיים ביותר באזור מרכז הארץ, הינו באזור אנדרומדה הנושקת לחוף ימה המרשים של יפו, בסמוך לאזור הגלריות העתיק והמרהיב. סיור זה, יאפשר לכם מידע היסטורי ומעניין של המרכז אשר נבנה על שרידיו של בית יהודי אשר חרב במרד נגד הרומאים ועל שרידיו של מבנה הלניסטי מרשים. תוכלו לצפות בסרט אנימציה ומיצג מרשים על מסך באורך של 16 מ' אשר ימחיש לכם אירועים ותקופות היסטוריות הכוללים את שלטון המצרים, יונה הנביא, הפצת הנצרות, השלטון העותומאני, המלחמות ובנייתה מחדש של העיר יפו. המצגת  מוסברת בכמה שפות, כך שלמעשה מרכזי מבקרים במרכז חשופים גם לתיירים המתעניינים בהיסטוריה של העיר.

 

תעשייה מרשימה וצפייה בתעשיית המשקאות הקלים המוכרים בעולם כולו

 

אנו שותים משקה המוכר בכל העולם מזה עשרות בשנים. בישראל קיים מרכז ביקור במרכז הארץ אשר פתוח למבקרים השונים המגיעים אליו מכל קצוות הארץ. במעל המוכר כשנים כמרכז גם בתעשייה האווירית, תוכלו להגיע אל מרכז המבקרים, אשר שם הביקור הינו עשיר וחווייתי במיוחד. כל הטכנולוגיה הקשורה באווירונאוטיקה , נפרשת מולכם, כאשר מרכז ביקור זה, הנמצא במרכז הארץ, ישאיר בכם חותם באמצעות המבנה והטכנולוגיה העתידנית. ישנם מרכזי מבקרים במרכז הארץ, הכוללים פעילויות לילדים וסדנאות אשר תתאמנה לכל המשפחה תיהנו ממגוון אמצעי המחשה, משחקים אינטראקטיביים כאשר המבקרים לוקחים בהם חלק פעיל ועוד.

 

החברה העומדת מאחורי חוויות המבקרים במרכזים השונים

 

אם אתם כבר סקרנים ומגיעים לכל מיני מרכזי מבקרים בארץ בתחומי התעשייה, החקלאות , הטכנולוגיה ועוד, לבטח שאלתם מי עומד מאחורי אמצעי ההמחשה הכוללים סרטי אנימציה נדירים ומושקעים, מופע אורקולי, סרטים בתלת מימד וכדומה.  חברת קומפיוגרפיק, הינה אחת מהחברות הבולטות בארץ, כאשר היא זו שהביאה את הבשורה של הגרפיקה הממוחשבת לישראל כאשר הוקמה בשנת 1998. בפרויקטים אלה של מרכזי מבקרים ברחבי הארץ, שותפים אנשי מקצוע רבים בחברה, הכוללים: בימאים, אנשי תוכנה וחומרה, תסריטאים ועוד. החברה ייצרה את כל אמצעי ההמחשה הכוללים סרטים בתלת מימד, לחברות ידועות בארץ כגון חברת המים מקורות, התעשייה האווירית {תע"ש}, בית החרושת נשר לייצור מלט, תמנע ועוד רבים אחרים.