מרכזי מבקרים במרכז

מרכזי מבקרים במרכז החל משלב התכנון

 

מרכזי מבקרים במרכז לא ניתן להקים ללא תכנון כי הוא אמור להיות אפקטיבי אך גם  מהנה ויוצר פרסום ומחזור מכירות גדול יותר, לכן תמיד צריך להתחיל בתכנון שחייב להיות קפדני. המתחם שלכם כבר ממוקם במרכז במיקום אטרקטיבי אך השאלה היא איך נמשוך לשם קהל, לכן המרכז צריך לא רק להיות מרשים ועצמתי בחזותו אלא גם מלא בתכנים מרתקים ובעניין לצופה או למבקר. הצופה צריך להיות פעיל ולא רק פסיבי שעובר בצורה של בקרה שגרתית. כחברה גדולה ומנוסה בנושאי הקמת מרכזים אנחנו דוגלים בתפיסה שעבודת הצוות, הניסיון, המקצועיות כמו גם החשיבה המקורית והיצירתית חשובים להצלחה.

 

מרכז מבקרים לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר

 

מרכז מבקרים כידוע מדובר בפרויקט גדול במיוחד שמשלב עיצוב השקעה אפקטים משחק צליל או תנועה מצגות מרהיבות, כלומר זה פרויקט מורכב שלאחריו קשה לשנות את מה שכבר נבחר חשוב להשקיע את הכסף בצורה נכונה. לכן רק צוות מנוסה הכולל אנשי קריאטיב מוכשרים, תסריטאים ורעיונאים, אנשי אנימציה או מעצבים, קופירייטרים ומשווקים ועוד כל אלו יעצבו את החוויה החשובה ביצירת מרכז מבקרים כך שיהיה פעיל ואהוב על הציבור. חשוב לתכנן בהקפדה חוויות מהנות ומרגשות שישתלבו עם הפקות של מיצגים מרשימים כך שהרעיון המרהיב שלכם יקבל תגובות חיוביות, אם זה שילוב של מסכי לד גדולים ועצומים, אמצעים טכנולוגיים חדשניים ומרשימים עיצוב חדשני ומתקדם של מתחמים, שילוב של מצגות, הנחיה ועוד עד להקמה של מתחם מרשים ומהנה.

 

​מרכזי מבקרים באזור המרכז לשלב נושאים מרתקים

 

מרכזי מבקרים במרכז הם גם מקום בילוי ולכן הפכו בשנים האחרונות למוקד מרהיב בו גם מבלים, שלצידו ניתן ללמוד רבות על תהליכי יצירה, שיווק והניהול שלכם. תהליכים אלו צריכים להיות נראים גם בחזות מרכז המבקרים ולא רק ברמה הרעיונית. המרכזים משלבים מגוון מרתק וגדול של נושאים, כי הם מפעילים למעשה את כל החושים, זאת חוויה בה יש מגוון של פעילויות, תחנות, מיצגים, צפייה בסרטוני תדמית ומצגות, מופעים אור קוליים ועד לקבלת שי אישי קטן להשלמת החוויה. במהלך הביקור במרכז המבקרים לא רק מתוודעים לפרסום של המקום, למוצר המשווק ולתהליכי השיווק והייצור שלו, אלא מקבלים גם חוויה.

 

מרכזי מבקרים במרכז – מקורות חברת המים העולמית

 

מרכזי מבקרים במרכז של חברת המים של מדינת ישראל נותן בידי המבקרים להבין את ההיתכנות של מים בטיב מעולה בברז שלהם והדבר יוצא מגדר הרגיל. מרכז זה מורכב מן סדרה של חללים בדקורציה נהדרת ואף במיצג מעורבב, אשר מציג את הפרוצדורה המסובכת אשר עובר המים מכל מיני מקורות ועד ברזים. המרכז נבנה באתר אשכול, אשר מאפשר התבוננות מיוחדת אל מפעל של טיהור מים שאין כמותו עוד במדינת ישראל והרביעי בגודל שלו ברחבי תבל. מי שהזמין את העבודה היה חברת מקורות – חברת מים לאומית באזור אתר אשכול, בקעת נטופה, מתקן הסינון הארצי של מי כנרת. היעד היה להראות את הפעילות של בית העסק מקורות בכל מדינת ישראל, על מנת לספק מים בטיב מעולה עבור כל בית במדינת ישראל כל העת. הפתרון הינו מרכז רב ממדי אשר נבנה בתוך מפעל של סינון והוא מורכב מן ארבעה דברים

 

אודיטוריום אשר בו הוצג הסרט המסכם עושים חיים, אשר מבצע סינרגיה של המחשה, אנימציה של דמויות והן שחקנים אשר הינם מצולמים.

המים מספרים מקורות – מיצג של מים אינדור של חברת מקורות, אשר מבצע סינרגיה של מזרקה ספציפית, תאורה ואף מודל פיסי.

משחק של תפקיד קבוצתי אינטראקטיבי אשר מושתת על זיהוי של מיקום של כל מבקר באזור בתצלום אוויר גדול ממדים של מדינת ישראל.

חלל של העמקה – ביצוע בפועל של חברת מקורות בסינרגיה עם תקשורת, תאורה וכן דגם פיסי.

 

מרכז מבקרים במרכז – בנק ישראל

 

מרכזי מבקרים במרכז הלימודי, אשר ממוקם במבנה הראשי של בנק ישראל, מהווה אחד מן מרכזי הלימוד הכי משמעותיים לפעילות כלכלית של מדינת ישראל. במרכז הזה מתועדת תרומתו הענפה של הבנק המרכזי ליציבות של כלכלת מדינת ישראל במשך העת. מי שביקש את העבודה היה בנק ירושלים. היעד היה הצגה באופן חווייתי את המטרות של הבנק הראשי של מדינת ישראל. הפתרון הינו נתיב אשר מבצע סינרגיה בין פעילות אינטראקטיבית עם המון משתתפים, אשר מבהירה בצורה חווייתית ואף על ידי התנסות את האקטיביות של בנק ישראל ובין תערוכת מוצגים היסטורית, אשר מורכבת מן מטבעות והן משטרות וכן מסרט חינוכי אשר מבהיר את ההתפתחות של המסחר העכשווי ואת עשיית השימוש בכסף.

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים