אוגמנטד ריאליטי 

אוגמנטד ריאליטי ליצור מציאות מדומה

 

כיום בתחום הפקה של סרטוני תדמית ניתן לבצע אין סוף אפשרויות וכן לערוך מגוון של סרטונים שישלבו טכניקות מרשימות ביותר הכוללות אנימציה, גרפיקה, צבעים ורקעים ואפילו תלת מימד.

 

כך למעשה אם תרצו להפיק סרטון תדמית, זה לחלוטין לא יהיה עוד סרט תדמית שגרתי הערוך בצורה רגילה של מצגת שקופיות עם מוסיקת רקע אלא תוכלו אף ליצור מציאות מדומה. בסרטוני תדמית אלו בהם משולבים קטעים של מציאות מדומה האפקטים מרשימים יותר, והצופים מתפעלים בכל רגע. ניתן לכלול בסרטון כיד הדמיון הטובה עליכם אנימציה מרהיבה, תמונות מגוונות נעות, שילוב של אנימציה יחד עם הצילום של הקריין, אפשר יהיה לשלב אפקטים מרהיבים ועד למסך ירוק, כך התוצאה ללא ספק דינאמית ומרגשת יותר עבור הלקוח ובעיקר עבור הצופים.

 

רמת הפקה גבוהה

 

כחברה מקצועית בתחום צילומי סרטוני תדמית אוגמנטד ריאליטי, אנו מתמחים לאורך שנים בהפקה של סרטי תדמית ברמה גבוהה ביותר, עם הקפדה על כל שנייה ועל כל פריים, כך שנוכל להפיק עבורכם בקלות רבה את הסרט המתאים והמרגש ביותר שימצא חן בעינכם וגם יתאים לקהל היעד שלכם.

 

בין מדובר בהפקת מצגת עסקית, עריכות באולפן, סרטוני אנימציה או המשלבים אנימציות בדרגות שונות, ואם זה לערוך מיצג אינטראקטיבי עבור מרכזי המבקרים, ברשותנו כל הניסיון בעבודה עם הגופים המובילים במשק.

 

ליווי מקצועי בכל שלב

 

החל משלב התכנון והרעיונות, חשוב לנו ללוות אתכם בצורה מקצועית בכל שלב, כיוון שהלקוח הוא שותף מלא בכל שלב הפקת הסרטון אוגמנטד. זהו הסרטון שלו שמציג אותו ועל כן האישור בכל שלב והייעוץ המקצועי יהיו חשובים ביותר. זה מתחיל משלבי התחקיר היסודי כדי להכיר אתכם היטב, להכיר את המיזם או את המפעל וכמובן בכדי להכיר את הבעלים.

 

התכנון ממשיך בבניית אסטרטגיה, מה נרצה להשיג מהסרטונים ומיהם הצופים שלנו, באיזו טכנולוגיה נפיק את הסרטון, מה נשלב בתכנים, וכמובן מה יהיו אמצעי העריכה, הצילום, הפרזנטציה וכדומה. כמובן שגם מימד ההנאה חשוב לנו ויש הרבה חדווה ביצירה, כמו כן חשוב לנו כמובן שהצופים ייהנו מהתוצאה הסופית.

 

חשוב לזכור שהצופים בסופו של דבר הם הקהל שיעריך את תוצאות העבודה שלנו והחוויה המהנה והמרגשת שתעבור עליו תהיה קריטית להצלחת כל הפקת סרטוני התדמית, כי כל עוד זה לא יעבור גם אל הצופים, העבודה לא תהיה אפקטיבית מספיק וכמובן חשוב להשיג את התוצאה.

 

יצירת מציאות מדומה  אוגמנטד ריאליטי
קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים