הקמת מרכז מבקרים​

הקמת מרכז מבקרים - להקפיד על האינטראקטיביות

 

תכנון והקמה של מרכזי מבקרים הפכו לאינטראקטיביים במיוחד, כיוון שלא כולם יכולים להתחבר לסיור רגיל במפעל עם הסבר לקוני ותמציתי על המכונות, מערכות היצור או על אחוזי יבוא ויצוא במרכזי מבקרים של מערכות תעופה או שיט.  בוודאי הסברים אלו לא יעניינו ילדים שמרבים לבקר במקומות אלו, והסברים או מצגות מסוג זה מתאימים יותר ללקוחות העסקיים שלכם שהגיעו לעבוד ולקבל מידע מקיף ולא הגיעו לצרכי בידור או טיול. על כן כאשר אתם עומדים מול מבקרים שהגיעו למקום שהוא מפעל חייכם תרתי משמע, יש לשלב עבורם יצירתיות רבה יחד עם עניין רב וכמובן לא לקפח את הכוכב החשוב ביותר- המוצר שלכם.

 

הקמת מרכז מבקרים - ליצור עניין ואהדה

 

ההצגה של מרכז המבקרים כמובן צריכה לכלול בתוכה את תחומי העשייה של המפעל או המוצר, אך בצד זה יש לתכנן באופן מקצועי עשייה מהנה לילדים ולמבוגרים כאחד שתשאיר אצל כל מבקר חוויה מהנה ואף מרגשת. מן השלבים הראשונים של התכנון ועד לביצוע ולהצגתו למבקרים עצמם, אנו כאן מנוסים בכל האפשרויות יחד עם ההערות המקצועיות שלכם לתכנן עבור קהל היעד שלכם את הביקור האפקטיבי והמרגש ביותר.

 

הקמת מרכז מבקרים - מקום שהוא גם בילוי

 

חשוב לזכור בכל עת כי מרכזי המבקרים הפכו למקום בילוי לכל דבר כיום, מקום אליו מגיעים משפחות, קבוצות, בתי ספר והורים עם ילדיהם כדי בראש ובראשונה ליהנות, על כן הביקור צריך להיות מותאם בדיוק רב בהתאם לקהל היעד. אם אלו ילדים נתאים עבורם פעילויות יצירה ומשחק מהנות, אם אלו מבוגרים נוכל לאתגר אותם בשאלות חשיבה במהלך מצגת או ההסברים על המקום. ההעשרה חשוב לכל קהל יעד בכל עת כמו גם גורם ההנאה. בצורה כזאת אתם הופכים כל לקוח ללקוח אוהד ונאמן שלכם משהיה בעבר, וזוהי הפרסומת האפקטיבית והטובה ביותר. בפעם הבאה כשהקהל ירכוש את המוצר שלכם, ישמע עליו או יחלוף מולו הוא יזכור את החוויה עם ערך מוסף, הוא ימליץ עליה לאחרים ובעיקר יבין את הסיפור המרתק שמאחורי המוצר שאתם משווקים, הוא יזכור ללא ספק את הביקור המהנה ויזכור את כל ההשקעה שהחברה מעניקה בתחום שיווק המוצר שלה בכדי להיות הכי טובים. מצד שני במידה ותעבור עליו חוויה משעממת או לקויה במרכז הדבר עלול להיות הרסני ועל כן שלבי התכנון צריכים להיות תחת כל ההקפדה והבקרה הנכונים ביותר.

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים