הפקת על במחיר קל​

קומפיוגרפיק משיקה קו הפקה חדש...

 

השלב הבא, ובעצם הנוכחי, באבולוציה של תעשיית מרכזי המבקרים, המוזיאונים, המיצגים והאטרקציות התיירותיות: הפקת חוויה קולנועית (או כמעט קולנועית) בסרטים המרכזיים. הפקה שכוללת שחקנים מהשורה הראשונה, סרטים ממוקדי עלילה, דרמה ודמויות, ולא פעם – גם ניצבים רבים ותפאורות מיוחדות. סרטים כאלה נשארים רלוונטיים גם שנים קדימה, מספקים חוויה בלתי רגילה למבקרים ונותרים חקוקים בזיכרונם.

הפקות כאלה עולות כסף – וכידוע, התקציבים לא תמיד נמצאים בשפע. עם זאת, מסתמן בימים אלה פתרון חדש להפקות cost effective ברמה גבוהה מאוד, בתקציבים סבירים. קו ההפקה החדש מספק פתרון מלא של תסריט, הפקה, ארט, במאי בית, ניהול קריאטיבי ופיקוח מבית היוצר של חברת קומפיוגרפיק.

"בחודשים האחרונים שדרגנו את מגוון השירותים והיכולות שלנו, לרבות בתחומי הפוסט, ההפקה והבימוי", מוסר מיקי וולף, מנכ"ל קומפיוגרפיק.
"זה כמעט turn-key project, עם ליווי מלא של הלקוח משלב פיתוח הקונספט ועד לתוצר סופי מעולה, והכל באחריות מלאה ופיקוח של בית הפקה ותוכן מנוסה שכבר עסק בפרויקטים גדולים מאוד אם זה למרכזי מבקרים, מוזיאונים, אתרי מורשת ומיצגים גדולים ".

קו ההפקה החדש

מאפשר חרויות כמעט בלתי מוגבלות לקריאייטיב, לרבות סרטים תקופתיים וסרטים בהם אלמנט של פנטזיה או מסע בדיוני. הוא מתאים גם להפקת סרטי תדמית, טלוויזיה, וקולנוע עלילתי באורך מלא.

הסרט הראשון שיוצא מקו הפקה זה מיועד למיצג "בתנועה מתמדת" (במאי: עודד שמעוני; תסריט: לירון פיין, פוסט: עמית שניאור, לירון מולאים, שחקנים: תומר שרון, דין גרבר, הפקה: יניב רהב), שיוקרן במרכז המבקרים החדש של קק"ל, באגמון החולה.
הסרט צולם בקייב, תוך פתרונות הפקה ברמה אותה כמעט בלתי אפשרי להשיג בתקציבים המקובלים בישראל – כפי שניתן להתרשם מהתמונות הטריות מהצילומים. כבר עכשיו מתוכננים סרטים נוספים להפקה בקו החדש, והדבר מאפשר שילוב הפקות וקיצוץ נוסף בעלויות.

 

לפרטים על קו ההפקה החדש ניתן לקבל במשרדי קומפיוגרפיק, טל. 09-8942111

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים