אוגמנטד ריאליטי​

אוגמנטד ריאליטי - יצירת מציאות מדומה

 

תחום הפקת סרטוני התדמית עלה מדרגה עם האפשרות לערוך סרטונים המשלבים טכניקות מרהיבות ומרשימות של אנימציה, גרפיקה ואפילו תלת מימד. כך סרטון התדמית שלכם אינו עוד סרט תדמית שגרתי המופק בצורה הרגילה של מצגת שקופיות, מוסיקת רקע וקטעי קריאה סטנדרטיים. בסרטונים בהם משולבים קטעים של מציאות מדומה האפקטים מרשימים במיוחד ומעוררים התפעלות.

 

החל משילוב של אנימציה, תמונות נעות, שילוב של אנימציה יחד עם תנועות המנחה או הקריין, הכנסת אפקטים מרהיבים ועד לעריכה במסך ירוק, התוצאה ללא ספק הופכת להיות דינאמית ומרגשת יותר עבור הצופה.

 

אוגמנטד ריאליטי - סרטונים בהפקה גבוהה במיוחד

 

 כחברה המתמחה משך שנים רבות בתחום הפקה של סרטי תדמית בהפקה ברמה גבוהה במיוחד, נוכל להפיק עבורכם בקלות רבה את הסרט המרגש שיתאים לצרכי הקהל שלכם וכן עבור היעדים הממוקדים שלכם. אם זוהי מצגת עסקית, אנימציות, עריכות באולפן, עריכת מיצג אינטראקטיבי עבור מרכזי מבקרים ועוד, לנו כל הניסיון בעבודה עם גופים מובילים בתחומם במשק הישראלי ואף הבינלאומי.

 

אוגמנטד ריאליטי - תכנון יסודי וליווי מקצועי

 

בחברתנו נלך אתכם צעד צעד בהפקת הסרטון. החל משלב התכנון והרעיונות, הלקוח הוא השותף המלא בכל שלב בתהליך המורכב, עד לרגעים האחרונים של העריכה והעלייה לאוויר. הליווי המקצועי שלנו מתחיל משלבי התחקיר היסודי שאנו עורכים בכדי להכיר את בית העסק, את החברה, המיזם או המפעל וכמובן בכדי להכיר את המייסדים.

 

התכנון היסודי מתחיל מההגדרה של גיבוש אסטרטגיה, מה אנחנו רוצים להשיג מהסרטונים שיופקו, מה יהיה הקונספט היצירתי, באיזו טכנולוגיה נפיק את הסרט, מה יהיו התכנים שנציג ובאיזה אופן, וכמובן מה יהיו אמצעי העיצוב, העריכה, הצילום, הפרזנטציה ולמעשה עד לרגעים הסופיים של ההפקה, כל אלו יערכו יחד אתכם ויחד עם ההערות שלכם.

 

בסופו של דבר המוצר שנפיק צריך לא רק להיות ערוך נכון אלא כמובן מטרתו לגרום להנאה בתהליך היצירה ואל מול הצופים. חשוב לזכור שהצופים בסופו של דבר הם הקהל שיעריך את תוצאות העבודה שלנו והחוויה המהנה והמרגשת שתעבור עליו קריטית להצלחת כל הפקת סרטוני התדמית.

 

אפשר לעבוד רבות וממושכות על סרטון התדמית המרהיב ועתיר האפקטים הטוב ביותר, אך כל עוד זה לא יעבור גם אל הצופים, העבודה לא תהיה אפקטיבית מספיק וכמובן לא תשיג את התוצאה. תחושת ההנאה צריכה להיות קיימת לא רק בזמן העבודה על הסרטונים אלא כמובן לעבור בעצמה אל הצופים.

 

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים