אודות החברה

CG קומפיוגרפיק היא מהחברות הוותיקות ביותר בישראל בתחום ה- infotainment. אנו המשלבים, כתפיסת עולם, ניסיון רב עם חדשנות ותעוזה יצירתית, תוך הקשבה עמוקה לצרכי הלקוח.

 

החברה מעניקה ללקוחותיה פתרונות מלאים: ניהול ואחריות מלאים לביצוע של כל תחומי הפרויקט ואורך כל שלביו: משלב הקונספט דרך התיכון והביצוע ועד מסירתו ללקוח, כולל אחריות מלאה לתהליך ולמוצר.

 

היסטוריה ותפיסה עסקית

CG קומפיוגרפיק נוסדה בשנת 1989, והביאה לישראל את הבשורה החדשנית (דאז) של שילוב בין תוכנה לגרפיקה, על מנת ליצור עידן חדש של infotainment דיגיטלי בישראל.

 

בתחילת הדרך דרכה התמקדה החברה בשילוב מערכות מחשב גרפיות בעולם הוידיאו. שילוב זה בא לידי ביטוי בפרויקטים טלוויזיוניים כמו משדרי בחירות ומערכות ניהול למשחקי טלוויזיה (למשל הכספת, שש טוס ואחרים), ופיתוח ואינטגרציה מלאה (חומרה תוכנה ועיצוב) של מחוללי כותרת לחדרי עריכה ומערכות גרפיות לניהול והצגת מידע בכבלים.

 

בהמשך הייתה החברה מהחלוצות בפיתוח תוכנות ליצירת אפליקציות אינטראקטיביות מגוונות ועוד.

 

עם השנים והתפתחות התחום בישראל, ניצלה קומפיוגרפיק את המומחיות שלה על מנת ליצור פריצות דרך בתחומים נוספים. כיום, לאחר עשרות פרויקטים גדולים ומאות פרויקטים קטנים יותר, CG קומפיוגרפיק ידועה כאחת מחברות התוכן המובילות בישראל בתחום מרכזי המבקרים ומייצגים מורכבים, הפקת סרטים ומערכות אינטראקטיב.

 

כחברת בוטיק, CG מתמקדת בפרויקטים בהם היא יכולה להביא לידי ביטוי מקסימאלי את הערך המוסף ואת היתרון היחסי שלה.
 

אינטגרטור של כישרונות

קומפיוגרפיק מודעת לאחריות המוטלת על כתפיה, ומעניקה ללקוחותיה ביטחון ושקט נפשי בתהליכי היצירה והביצוע. כל פעילות ניהול הפרויקט נעשית על ידי צוות מנוסה ומחויב, לרבות עבודת סטודיו מגוונת, הכוללת יכולות גבוהות של עריכה, עיצוב אפקטים מיוחדים, אנימציה תלת ודו ממד ואפליקציות אינטראקטיביות.

 

עם זאת, כל פרויקט הוא יצירה חדשה ולכן דורש את התמחויות הספציפית לו, ולכן פיתחה החברה שיטת עבודה המאפשרת אינטגרציה אמיתית של צוות מולטי-דיסציפלינארי ליצירת פתרון הוליסטי.

 

לטובת כל פרויקט מגויסים כישרונות ייחודיים (במאים, תסריטאים, אנשי תוכנה וחומרה, אנשי בינוי ומומחים מתחומים שונים) המתאימים לו בהתאם לצרכים. אלה פועלים יחד כיחידה מגובשת אחת על מנת לאפשר קידום מהיר ואפקטיבי של קריאייטיב, התכנון והביצוע.

 

הנהלת החברה מעורבת ואחראית ברמה האישית להצלחת כל פרויקט ופרויקט מעניק ללקוחות מענה יעיל ומיידי לכל בעיה.​

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים