פרוגרמה​

פרוגרמה - תכנון נכון לתוצאות איכותיות יותר

 

ישנם שני מקרים נפוצים של תכנון בכל תחום. התכנון הכללי בו האדם או בעל העסק יודע מה תהיה התכנית הכללית, וישנו גם תכנון ספציפי בו האדם או בעל העסק עורכים פירוט מדויק עד כמה שניתן של הפעולות בתחום הנבחר. במקרים של תכנון נכון להפקת תוצאות איכותיות יותר, אין ספק כי שני המקרים יניבו תוצאות שונות לחלוטין. סביר להניח שתכנון מפורט וספציפי יניב פעילות רבה יותר ותפוקה משמעותית וגדולה יותר. במקרים של תכנון מפורט לא נותנים ללוח הזמנים להיות נתון לספונטניות, אלא יודעים בדיוק מה עושים בכל רגע וזה נכון לכל תכנון של משימה, מטלה, פרויקט סדר יום או אפילו לתכנון של טיול מהנה.

 

פרוגרמה - עבודה עם אנשי מקצוע מנוסים

 

רבים במקצוע ניהול עסקים או כאנשים פרטיים מרגישים כי נושאי תכנון אינם מספיק מוכרים להם, והם מעידים על עצמם כעל האנשים הכי פחות מסודרים שמתקשים לתכנן משימות. כאן בדיוק נדרשת מעורבות ועבודה של אנשי מקצוע מנוסים. כך כל תהליך התכנון לא יראה מאיים כל כך אלא אף פרודוקטיבי ומהנה. כאשר מתמקדים גם בשלבי התכנון מגלים כבר מן ההתחלה את התוצאות בשטח כיוון ששיטת עבודה של מיקוד ותכנון יוצר תפוקת עבודה גבוהה יותר באופן טבעי, ואת התוצאות הראשונות ניתן יהיה כבר להרגיש באוויר.

 

פרוגרמה - יעילות רבה בתכנון מרכזי מבקרים

 

בתחילת תכנון של כל אפשרות לערוך סיורים במפעלים או במקומות עבודה חשוב לערוך זאת מבלי שזה יפריע למהלך העבודה התקין, ובוודאי במפעלים תעשייתיים גדולים לא ניתן יהיה לעכב את מהלך היצור בשום שלב. מצד שני מרכזי מבקרים מתמודדים עם מאות מבקרים ביום והדבר עלול ליצור עומס רב. כלומר ראשית יהיה נדרש בתכנון לצמצם את שטח הביקור ולהקציב אותו למתחמים מסוימים בלבד המאפשרים גמישות, אפשרות לסביבת עבודה ברעש ובנוכחות של קהלים גדולים, מתחמים שיאפשרו בנוחות רבה ביקור של אורחים רבים ושל קהל גדול. אם מדובר בפעילות לילדים התכנון ידרוש הקצאת פינות עבודה גדולות ואספקת חומרים או מתנות מיוחדות לילדים. אנו מציבים את אנשי המקצוע המנוסים ביותר שיוכלו לארגן פעילות אטרקטיבית ומהנה לכל קבוצות הגילאים ולכל קבוצות היעד, כל זאת תוך כדי ניצול מקסימאלי של שטחי עבודה מבלי להפריע לסדר היום השגרתי. התכנון כולל גם אמצעי בקרה, אבטחה ואפשרות למבקרים לנוע בחופשיות ולא להרגיש צפיפות יתר במקום בו נערך הסיור.  

 

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים