סרטי תדמית

 

מגוון סרטי תדמית לפי דרישה

 

עם מבחר של הפקות מרהיבות ומרשימות בנושאי הפקת סרטוני תדמית, חשוב לנו להתאים את דרישת הלקוח לקונספט של הסרטון וכמובן לקהל היעד, כי בסופו של דבר הצופים הם הלקוחות שישפטו את הסרטון. אנו מספקים ללקוחות מגוון סרטים לפי דרישה תוך הקפדה שהסרט כך ישפיע בצורה הטובה ביותר על כל הצופים והמבקרים. להפקת סרט תדמית יש כוח רב להשפיע על הלקוח וכן להעביר מסרים מרשימים לצופים וכך להגדיל את קהל הלקוחות.

זה חשוב בכל שלב להציג את העסק בצורה הטובה ביותר, אך לא פחות חשוב יהיה גם לעניין ולרתק את הצופים. לסרט התדמית יהיו שימושים רבים ולאורך זמן רב, מול קהל רב של צופים חשוב לשדר רעננות בכל עת, ואנחנו רוצים תמיד שהצופים יהיו פשוט מרותקים לסרטון, הוא ירגש אותם והסרטון אף יעבור לאחרים.

 

 

להקפיד על כל שלב בסרטי תדמית

לכן כשמתחילים להפיק סרטי תדמית מקפידים על תכנון של כל שלב ושלב. קודם בהגדרות- לשם מה מיועד הסרטון, מהם המסרים שנרצה להעביר, כיצד נערוך את הסרטון, כמה זמן הוא ימשך, איזו מוסיקת רקע תלווה אותו, האם נשתמש למשל במנחה, נוסיף אנימציות מרהיבות או אפקטים שונים, האם נבחר בקו של הומור, רצינות, דרמה ועוד, כך שכל שלב יעבור תכנונים רבים ועריכות רבות לפני העלייה לאוויר. בסופו של דבר להגיע ללבו של קהל היעד זוהי המטרה החשובה שלנו, והסרטון צריך להיות מתוכנן כדי להשיג את המטרה הזו.  

סרטי תדמית

 

להשתמש בסרט תדמיתי לאורך זמן

לאחר שהשקענו זמן רב וכסף רב בסרטו התדמית, כמובן שנרצה להשתמש בו לאורך זמן ארוך ככל הניתן, סרטון שישדר אפקטיביות ועניין לאורך שנים וישמש ככרטיס ביקור מרשים ואיכותי. הסרטון צריך גם להשיג את התוצאות שלשמו הוא נוצר- להגדיל את קהל הלקוחות ולכן האפקטיביות של הסרט צריכה להיות מקסימאלית. סרטון ממוצע ובינוני כל אחד יכול להפיק בייחוד היום שלכל אחד יש מצלמה ותכנת עריכה במחשב או בנייד. לכן גם למרכיב היצירתיות והכישרון יהיה חלק בולט ומשמעותי שיביא לידי ביטוי את הקסם האישי של העסק שלכם ושל המוצרים החשובים לכם. לא רק הקהל צריך להתרגש מהסרטונים, אלא קודם אתם. מקוריות ויצירתיות מפעילים את החושים של הצופה ויוצרים רגש שחשוב להצלחה של כל סרטון. לכן תמיד חשוב לשלב כמה נושאים מקוריים בסרטון שבלעדיים לעיסוק שלכם ולסרטון שלכם.