הפקת סרטי הדרכה

לEdi

כל חברה אשר עוסקת בפיתוח מוצרים, מעוניינת כי חברת פרסום  אשר מתמחה בנושא של הפקת סרטי הדרכה, תפיק לה סרטון. מדובר על שילוב של וידאו ואנימציה . למעשה, סרטי הדרכה, מאפשרים למסור מידע רב וחיוני ע"י גירוי ויזואלי. התוכן מועבר באופן קולע ופשוט. אפשר להדגים ולהמחיש דגשים מסוימים. גם ההדרכה עצמה באמצעות סרטון הדרכה, היא בהרבה יותר מגוונת. ההפצה של סרטון ההדרכה היא פשוטה ורבה, היות וניתן להפיץ סרטונים אלה, בכל מיני פלטפורמות דיגיטליות. היום בכל הרשת, כבר ניתן למצוא סרטי הדרכה בתחומים שונים והמידע נגיש ליותר אנשים. היום,קל יותר מתמיד למצוא מידע מתומצת וממוקד באמצעות סרטי ההדרכה ברשת.

 

יש לציין כי סרטי הדרכה, הם הרבה יותר קלים להבנה. כאשר חברת הפקת סרטי הדרכה, משתמשת  בכל מינים אלמנטים ויזואליים כגון אנימציות להמחשה, מוסיקה מתאימה, קטעי קריינות, מי שצופה בסרטים אלה, יכול לזכור הרבה יותר מאשר תוכן כתוב. כמו כן, ניתן להפיץ סרטים אלה, במדינות שונות בעולם, כאשר הם מתורגמים לשפת היעד. העברת המידע נעשה בזמן קצר יחסית, כאשר סרט ההדרכה הוא קצר וקולע ולא מעמיס  מידע רב מדי על הצופים.

 

רבים מעידים, כי הפקת סרטי הדרכה, כאשר הם קצרים ומכילים את המידע הדרוש, יעשו היטב את עבודתם. מדובר בהנאה ומידע גם יחד. סרטון הדרכה איכותי, יקיף את כל המסר החשוב. יש להיעזר באנשים שהם וותיקים בתחום ויש לקבל המלצות על חברות אשר עוסקות שנים בהפקה של סרטי הדרכה. יש לציין בנוסף, כי סרטי הדרכה, מסייעים לסייע לחוויית קנייה חיובית של לקוחות שמתעניינים במוצרים או שירות, אשר עליו מדבר סרטון ההדרכה.

 

יש לציין, כי כאשר מתחילים פרויקטים כמו הפקת סרטי הדרכה, יש לדאוג, כי כל אנשי המקצוע שעובדים בסנכרון, יהיו באותה החברה, כמו למשל: במאי, עורך, גרפיקאי, אנשי תוכן, קריין, איש סאונד, מנחה וכדומה. מומלץ לשים לב למימד השיווקי אשר ילווה את סרטוני ההדרכה. ניתן למצוא סרטוני הדרכה במגוון רב של תחומים מלבד הפן השיווקי של מוצרים או שירות. למשל בתחום הרפואה, המדע, ההנדסה, לימודים ועוד. במקום לקרוא תוכן ארוך, הרבה יותר קל לצפות בסרטון הדרכה ואפילו לחזור שוב על קטעים מסוימים שיש בהם את הדגשים הרצויים.

t Post Text

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים