חוויית 360

מרכז מבקרים

טכנולוגיה חדשנית וייחודית

חוויית 360 מאפשרת ליהנות מסיור וירטואלי איכותי, אשר טומן בחובו הזמנות לחוות מקומות שונים, מבלי לבקר בהם.הסיור נערך ב-360 מעלות ומאפשר לחקור את הסביבה, להתרשם מפרטים גדולים כקטנים ולבחור איזה אזור לראות ולחוקר.את הסיור ניתן לעבור תוך הרכבת משקפיי מציאות מדומה או בלעדיהם.חוויית ה-360 מהווה כיום ככלי חשוב ומשמעותי עבור בתי עסק, חברות ובעלי מקצוע שונים, אשר מבקשים להעניק ללקוחות שלהם טעימה ממה שצפוי להם.

מה חשוב לדעת על חוויית 360?

חוויית 360 יכולה להתבצע במספר דרכים ובין היתר: דרך אפליקציה ייעודית, באתר של העסק או החברה ועוד..הליך יצירת החוויה מתבסס על סדרת צילומים איכותיים ומקיפים, באמצעות ניתן לבחור היכן למקום את המצלמה, קביעת זוויות הצילום ועוד..ניתן לעשות שימוש בחוויה זו למגוון רחב של מטרות שונות:

 

סיור במלון – בתי מלון אשר מעוניינים באמצעי שיווקי רב ערך, אשר יגרום ללקוחות פוטנציאליים להגיע דווקא אליהם, יכולים לעשות שימוש בכלי זה על מנת לשכנע את הלקוחות.

סיור בעיר – באמצעות סיור וירטואלי ניתן לשכנע תיירים להגיע לאותה העיר ולאפשר להם לחוות את האזורים והאתרים השונים בעיר.

סיורים לענף הנדל"ן – סיור שכזה מאפשר לקבלנים לאפשר לקוני דירות פוטנציאליים, להיות מסיור בנכס – וזאת, גם לפני שהפרויקט נבנה.  סיורים וירטואליים יכולים גם לשמש מעצבי פנים ואדריכלים אשר מבקשים להראות ללקוחות שלהם את התוצאה אותה הם עתידים לקבל בסיום העבודה.

סיורים במוזיאונים – באמצעות סיורים וירטואליים במוזיאונים ניתן להתרשם מכל המחלקות ומה שיש לאותו המוזיאון להציע ולמעשה לחוות ביקר במוזיאון על כל היתרונות שלו מהבית.

כאמור, יש עוד לא מעט בתי עסק ומטרות בגינם כדאי להשתמש בעניין של סיור וירטואלי 360. 

חוויית 360 - קבלת ההחלטות הנכונות

המפתח ליהנות מכל היתרונות של חוויית ה-360 טמון בבחירה מושכלת ונבונה של אותה חברה אשר מציעה את החוויה.בכדי לבצע את הבחירה הנכונה ההמלצה היא להתרשם מכמה שיותר דוגמאות של עבודות אשר בוצעו על ידי אותה החברה.מעבר לכך, אם יש לכם גישה לקבלת המלצות וחוות דעת על החברה – דבר זה יכול לסייע במידה רבה בהליך בחירה.

אם גם אתם מבקשים ליהנות מהיתרונות הרבים והמגוונים של חווית 360, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת CG קומפיוגרפיק שהינה אחת מהחברות הוותיקות ביותר בישראל בתחום זה.צרו קשר כבר היום עם החברה ותוכלו ליהנות מייעוץ מקדים, ממענה על שאלות ומידע מקיף על כל השירותים. 

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים