המלצות להפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית מוצלח

בהפקה של סרט תדמית עליכם להבין איזו תדמית ברצונכם לשדר

ישנה משמעות רבה בתדמית אשר ברצונכם לשדר תוך כדי הפקה של סרט תדמית, עליכם להציג את השירות או לחלופין את המוצר שאתם מספקים על ידי קשירת קשר אל הערך האמתי ואל המציאות לקהל היעד שלכם, באופן נהיר ומדויק. ברור מאליו, כי עליכם להבליט בסרט התדמית את הסממנים הבולטים שלכם, הצבעים השולטים, הלוגו, האמירה והמוטו שלכם, על מנת לבדל ולייחד את בית העסק שלכם לעומת כל המתחרים שלכם.

 

סרט תדמית יעיל צריך להיות בסינרגיה עם המלצות

 

בוודאי הנכם מודעים לעובדה כי סרטי תדמית יעילים צריכים להיות מופקים עם המלצות מלקוחות בעבר שלכם, אשר יושגו כהלכה על ידי העסקה בעת הצילום שלהם של מיטב בעלי המקצוע, כמו למשל – אנשי שיווק, שכמו בכתיבת מאמרים לצורכי שיווק, יהפכו את הסרטון למשכנע, אמתי ויעיל, והן למי שאחראי על התאורה, התסריטאי, הצלם והבמאי, הכל למען מטרה אחת טובה ומובילה – להעביר המלצה חמה לקהל היעד שלכם. ידועה היא העובדה, כי כיום בני האדם נוטים לרכוש מוצר או שירות רק לאחר שהם ביררו עליהם מבעוד מועד את ההמלצות עליהם. על מנת לחדד ולהבליט את המעלות של בית העסק שלכם אל כל מען דבעי, עליכם לצרף לסרט התדמית שלכם לקוח שרכש מכם שירות או מוצר בעבר, וכמובן שהיה שבע רצון מההתנהלות שלכם, אשר מוכן להפיץ את הבשורה לכל שהנכם אמינים, מקצועיים ואיכותיים. הדבר נכון כאשר מדובר אודות עסק גדול וותיק, אבל קל וחומר כאשר מדובר על עסק בקנה מידה קטן שנמצא בתחילת דרכו, כאשר המלצות חיות, שיועברו בסרטון התדמית על ידי מי שהתנסה בשירות או במותג שלכם, יעזרו לכם 

לשווק בצורה הכי אפקטיבית את העסק שלכם.

 

מה ניתן להסיק על פי מחקרים על ההצלחה של סרטוני התדמית בווידאו?

 

על פי המון מחקרים אשר בוצעו בתחום ההצלחה של סרטוני התדמית בווידאו, נמצא כי נודעת להם הצלחה מרובה בתור כלי שיווקי, כגון – כאשר מפרסמים סרט תדמית בווידאו קיימת הסתברות רבה מפי יותר מחמישים אחוז לאתר האינטרנט שלכם להיות ניצב בתוצאות הכי מתקדמות, בעמוד הראשון, של מנוע החיפוש גוגל, בתוצאות אורגניות באופן יחסי לדפי האינטרנט המסורתיים. בנוסף לכך, סרטונים אלו מהווים סוג של פורמט הודעות אשר צומח באופן הכי מהיר בשנים האחרונות, בשיעור של כמעט כשישים אחוז. זאת ועוד, המחקרים הצביעו על כך כי הגולשים נותרו באתר האינטרנט של בעלי סרטון התדמית יותר משתי דקות מן הגלישה הרגילה. 

 

קומפיוגרפיק תכנון, עיצוב והקמת מרכזי מבקרים, מוזיאונים