מרכזי מבקרים לילדים​

מרכזי מבקרים לילדים - פעילות מהנה וגם חינוכית

 

ילדים תמיד מתלוננים שמשעמם להם, וכיום הם פחות מצליחים להעסיק את עצמם בפעילות חינוכית מעבר לרביצה ממושכת מול המסכים או להיות עסוקים בפעילות שמסתכמת בלחיצה על כפתור ובניתוק מהעולם החיצוני. מגוון הפעילויות החינוכיות לילדים נדמה שהפך למועט או כבר פחות מושך את תשומת ליבם, וגם בית הספר הפך עם הזמן באופן מצער למקום חסר מעוף עבורם. לכן מרכזי המבקרים יכולים להוות מוקד לפעילות ענפה לילדים, פעילות שתהיה גם מהנה וגם חינוכית ובעיקר שהם יאהבו אותה מאד ויהיו מרותקים אליה בכל שלב. למרכזים ניתן יהיה להגיע בחופשות אך גם במהלך השנה כולה.

 

מרכזי מבקרים לילדים - להציץ אל עולמות אחרים

 

ילדים הם טיפוסים סקרנים במיוחד ועולם הגילויים והרגשות שלהם רחב ועשיר הרבה יותר, למרות שנדמה כי הם מעדיפים רק את המסך. הם יקפצו תמיד על ההזדמנות לגלות מה עומד מאחורי המוצר שהם כל כך אוהבים או מכירים, איך בכלל מכינים את המוצרים שסובבים אותנו בכל רגע ואנו שוכחים שהם הפכו להיות חלש בלתי נפרד מחיינו. לכאן בדיוק נכנס המקום המרתק עבורם בחקר ובגילוי של עולמות אחרים שלא היו מוכרים להם. כפעילות מעשירה וחינוכית במיוחד הגילוי מה עומד מאחורי כל מוצר בחיינו, וכיצד מכינים אותו יכול להיות מרגש במיוחד, מרתק וגם מפעיל את כל החושים. לא רק ילדים יגלו גילויים חדשים אלא גם ההורים והמבוגרים יופתעו מעושר המידע והמורכבות שעומדים מאחורי יצור או ניהול של כל מוצר וחברה מוכרת.

 

מרכזי מבקרים לילדים - פעילות מעשירה ואפקטיבית

 

תארו לכם סיור במפעל תעשייתי ענק שמייצר מגוון מוצרים טעימים ומתוקים. אנחנו רגילים לקנות את המוצרים בכל חנות או סופרמרקט ולהכניס לעגלה כאילו היה פריט חסר חשיבות. אנחנו מתייחסים למוצר הזה כמשהו מובן מאליו, נהנים ממנו ושוכחים אותו, ובעיקר לא עוצרים לרגע לחשוב מה עובר מאחורי הקלעים של המוצר הזה, כמה מחשבה, הכנה, כסף ומאמצים רבים משקיעים בו. במרכזי מבקרים הגילויים הללו הופכים פשוט למדהימים עם פעילות מעשירה ואפקטיבית שלא נשכחת זמן רב. תהיו בטוחים שלאחר ביקור במפעל כזה ההתייחסות שלכם למוצר ואפילו השקפת העולם שלכם תשתנה לחלוטין. לכן פעילות כזו וביקור במרכזי מבקרים יכולה להיות רבת השפעה על ילדים כיוון שהיא מביאה אותם למקום חדש אך גם מראה להם כמה מלאים בעצמה הם התהליכים התעשייתיים בחיינו, והכל תוך כדי פעילות מהנה ומלאת חוויות.