מרכזי מבקרים במרכז

מרכזי מבקרים במרכז - ליהנות ממגוון של פעילויות קרוב לבית

ביקור במרכזי מבקרים הוא תמיד חוויה מהנה ואף מרגשת האהובה הן על ילדים והן על מבוגרים. יותר ויותר קבוצות, ארגונים או מוסדות מרבים לבקר במתחמים הרבים ועוברים חוויה מהנה. המיקום האטרקטיבי של המרכזים מאפשר תנועה רבה יותר של מבקרים, יחידים או בקבוצות, כמו גם העובדה שהביקור במרכזי מבקרים אינו עולה כלל כסף או נערך בתשלום סמלי בלבד. אז אם אתם מחפשים היכן ליהנות ממגוון של פעילויות במרחק קצר מביתכם, אתם מוזמנים להגיע לאחד מן המרכזים המרשימים באזור.

 

מרכזי מבקרים במרכז - פעילות מהנה וגם חינוכית

כאשר מגיעים לביקור במרכזי מבקרים חושבים כי רק יהיה מהנה שם וזו תהיה עוד חוויה של בילוי, אולם בביקור מגלים עד כמה להנאה יש עוד ערך מוסף גדול. יש מסרים איכותיים רבים והרבה השראה מביקור במקומות עבודה שרק ממבט ראשון נראים לנו אפורים, שגרתיים ולא מעבר לכך.

גם המוצרים המשווקים על ידי המפעל נראים לנו כמובנים מאליהם, אנחנו רק קונים אותם ושמים בעגלה או בארון ולא מבינים שמאחורי המוצר הטריוויאלי הזה עומד מפעל עם עבודה מאומצת וקשה של מאות עובדים, עם תכנון מסועף שהחל כחלום שאיש לא האמין בו ומסתיים ברווח כלכלי ובהעצמה כלכלית ענפה, במפעל חיים אדיר הנפרש על מתחמי ענק. לכן במרכזי המבקרים מתוודעים בצורה מרגשת במיוחד לסיפור המרתק שקיים מאחורי הקלעים, לחזון המרגש ויוצאים עם צידה חינוכית עשירה שמקבלים אותה בדרך מהנה.

 

 

מרכזי מבקרים במרכז - ליצור חוויה בלתי נשכחת

חשוב לנו כמתכננים מקצועיים של מרכזי מבקרים, שהציבור המבקר במרכזי המבקרים שלנו יחזור לביתו מן הביקור נרגש, ויספר על החוויות שעבר גם לאחרים. כל זה יקרה אם המתחם יבנה בצורה איכותית ולאחר מחשבה רבה, גם מבחינה ויזואלית וגם מבחינת התכנים שיוצגו בו. המתחם צריך ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור כל מבקר וכך יצור את השיח מפה לאוזן ויהפוך את המקום לעוצמתי יותר. למרכזי המבקרים יש על כן תפקיד חשוב ביצירת התדמית של המפעל, החזון או העסק ולמעשה הציבור מגיע לחצר האחורית של מקומות שאולי עד כה היו נסתרים בפניו. לכן המשימה ליצור רושם גדול היא משימה מאתגרת במיוחד, כי הציבור מבין שלא רק המוצר שהוא מקבל הוא איכותי אלא גם האנשים שעובדים עליו מאחורי הקלעים איכותיים ועמלים רבות כדי ליצור סביבת עבודה איכותית וברמה גבוהה.